Działka na sprzedaż bez pośredników Augustów ul. Tęczowa
315 000 zł
189 zł/m²
1 667 m²
Augustów, Tęczowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Tęczowa, Augustów, powiat augustowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 667 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Dojazd polny
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
63000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
63000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości