Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Ostrowiec Najwięcej bez pośredników

Średnia 77 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z miejscowości Ostrowiec - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w można kupić za 400 tys zł, a najdroższe za 400 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 400 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 77 zł.

3
Działka budowlana Ostrowiec

400 000

5219

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 5 219 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Ostrowiec, gmina Dębno, woj. zachodniopomorskie. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą, a jednocześnie chcących mieć szybki dostęp do miasta. Teren płaski, suchy. W są...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
11
Działka budowlana Różańsko

149 900

1000

Na sprzedaż oferujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość obiekt z ogromnym potencjałem działka 1000m2, zabudowana starym młynem (do rozbiórki, lub modernizacji) bezpośredni dostęp do strumyka, do okoła otulina drzew, dużo zieleni sama miejscowość Różańsko jest zadbana, doinwestowana z nową infras...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Dębno

140 000

1000

Nowe

: Atrakcyjna działka na sprzedaż – Dębno (zachodniopomorskie) | Numer 161/1 NIERUCHOMOŚCI:Na sprzedaż oferuję działkę o numerze ewidencyjnym 161/1, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy w Dębnie (powiat myśliborski). To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod budowę wymarzonego dom...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Pszczelnik

210 000

2627

Na sprzedaż 2 działki budowlane z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w malowniczej miejscowości Pszczelnik, gmina Myślibórz. Wydane promesy na prąd i wodę. Działki o regularnych kształtach. Jeżeli cenisz sobie ciszę, to idealne miejsce dla Ciebie na wybudowanie domu. Działki idealnie usytuowane pr...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolna Grzymiradz

240 000

4,3 ha

Witam. Na sprzedaż 3 działki rolne: nr 159/2, 160/1 oraz 160/2 o łącznej powierzchni 4,3ha, położone w dużym kompleksie działek rolnych. Działki 159/2 oraz 160/1 - płaskie z delikatnym spadkiem, graniczą z drogą gminną, utwardzoną stanowiącą bezpośredni dojazd do nich, z drugiej strony graniczą z r...