Działki na sprzedaż Ostrów Wielkopolski ul. Brzozowa Najwięcej bez pośredników
17 000 zł
400 m²
Obejrzane
SPRZEDAM działkę ROD Przy ulicy ul. Brzozowej Ostrów Wlkp. Na ogrodzie altana drewniania około 30m2 na fundamencie betonowym. Media: woda i prąd. Ogrodzenie betonowe. Powierzchnia: 400m2. Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
215 000 zł
923 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane przy ulicy Bakaliowej. Działka 7/15: Powierzchnia: 923 m2 Wymiary działki: ok. 40 x 24 m Cena: 230 zł/m2 Działka 7/16: Powierzchnia: 936 m2 Wymiary: ok. 40 x 24 m Cena: 220 zł/m2 Działka 7/17: Powierzchnia: 935 m2 Wymiary: ok. 40 x 24 m Cena: 200 zł/m2 Media w drodz...
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
450 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni około 450 m² z drewnianym domkiem w bardzo dobrym stanie (budynek ma 4 lata). Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Działka jest przestronna, zadbana i daje wiele możliwości zagosp...
Zobacz ogłoszenie
98 000 zł
700 m²
Obejrzane
Sprzedam 5 działek budowlanych położonych w miejscowości Gorzyce Wielkie ulica Piaskowa. Okolica spokojna, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne oraz tereny zielone. W trakcie wydawania WZ – bezterminowych pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd do czterech działek : droga asfaltowa. Wszystkie media znaj...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1014 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną 98/47 w Lewkowcu, gmina Ostrów Wielkopolski, o powierzchni 1014 metrów kwadratowych. Media w drodze (gaz, prąd, woda), po stronie działki. Działka usytuowana w nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych.
Zobacz ogłoszenie
1 704 120 zł
7746 m²
Obejrzane
Oferuję działkę budowlaną na sprzedaż o wymiarach 28,40 x 300m. Działka ma powierzchnię 7746 m² i składa się z dwóch działek o nr 481/15 i 483. Do działki przylega równolegle asfaltowa droga - ul. Graniczna. W kwietniu 2026 r. zostały wydane warunki zabudowy na dziesięć domków i czas nieokreślony....
Zobacz ogłoszenie
260 000 zł
1130 m²
Obejrzane