Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Natalin ul. Magiczna Najwięcej bez pośredników

Średnia 205 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Natalina ul. Magiczna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Natalinie ul. Magiczna można kupić za 450 tys zł, a najdroższe za 450 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 450 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 205 zł.

8
Działka rolno-budowlana Natalin, ul. Magiczna

450 000

2200

Sprzedam działkę oznaczoną jako RM w Natalinie w gminie Jastków. Powierzchnia 2200 m2 (około 35x64 m). Dojazd drogą szutrową. Do działki doprowadzony jest prąd, gaz, światłowód (woda w trakcie). Działka jest ogrodzona z dwóch stron. Wypis z MPZP Gminy Jastków. Dla terenów, o których mowa w ust. 1 u...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
10
Działka rolna Dąbrowica

205 000

4546

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 4546 m 2 (1506 m2 + 1505 m2 + 1535 m2) położone w Dąbrowicy gm. Jastków, ok. 4 km od Lublina. Działki płaskie, lekki skłon w kierunku zachodnim, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 39 m x 114 m. Media: prąd na sąsiedniej ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka inwestycyjna Lublin, al. Warszawska

5 595 200

8608

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy Al. Warszawskiej 161 w Lublinie – jednej z głównych arterii miasta, zapewniającej doskonałą ekspozycję i łatwy dojazd. Parametry działki: powierzchnia: 8608 m² kształt: prostokąt (ok. 50 × 159 × 59 m) nr działki: 8/3 ...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Uniszowice

310 000

986

Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Uniszowice, gmina Konopnica. Każda z działek charakteryzuje się dogodnymi wymiarami i lokalizacją, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Szczegóły oferty: Działka nr 1: Powierzchnia: 985 m² Wymiary: 28 ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Marysin

135 000

200

Do sprzedania nieduża ale bardzo ustawna działka, położona w wyśmienitej willowej lokalizacji, na obrzeżach Lublina (tylko 350m od granic miasta). W sąsiedztwie nowe domy rezydencjalne, teren w pełni zagospodarowany, uliczki osiedlowe utwardzone kostką brukową. W planie zagospodarowania: teren MN ...