Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Marzysz Znojów Najwięcej bez pośredników

Średnia 94 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Marzysza Znojów - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Marzyszu Znojów można kupić za 350 tys zł, a najdroższe za 350 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 350 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 94 zł.

2
Działka budowlana Marzysz Znojów

350 000

3729

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Znojów gmina Daleszyce o powierzchni 3729 m2. Działka w pierwszej linii zabudowy wjazd z ulicy asfaltowej lub wewnętrznej utwardzonej. Cicha i spokojna okolica. W bliskim sąsiedztwie nowo wybudowane domy oraz las. Działka objęta MPZP zabudowa mieszkaniow...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
4
Działka Skrzelczyce

172 000

1702

BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M prezentuje urokliwą działkę z WZ, idealna pod budowę domu jednorodzinnego! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1702 m², zlokalizowana w malowniczej i prężnie rozwijającej się miejscowości Skrzelczyce, (gmina Pierzchnica), dojazd do Kielc zajmuje zal...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Słopiec Słopiec Szlachecki

115 000

1000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Słopiec Szlachecki gmina Daleszyce. Numer działki 1197/7. Działka oddalona od głównej ulicy co zapewnia ciszę. Dojazd do centrum Kielc 17 km - 20min. Informacje techniczne: * Dojazd z drogi asfaltowej drogą gruntową gminną. * Wym...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Radomice, ul. Prosta

118 000

1366

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Radomice, gmina Morawica, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. Przedmiotem sprzedaży jest działka ewidencyjna nr 411/5 o powierzchni 0,1366 ha (1366 m²). Działka zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, z wydzieloną drogą wewnętr...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Borków

450 000

2500

2500 metrow 200m od : https://maps.app.goo.gl/UuMb8orNtSkgTfas6 150m od: https://maps.app.goo.gl/A47JLCmCnJwSKcHD8?g_st=ac 600 m od https://maps.app.goo.gl/C22Zdo3qr3kbfwUQA