Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Ludwinów Najwięcej bez pośredników

Średnia 39 zł/m² 3 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Ludwinowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Ludwinowie można kupić za 60 tys zł, a najdroższe za 600 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 250 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 39 zł.

1
Działka budowlana Ludwinów

93 500

1700

Sprzedam 3 działki budowlane z warunkami zabudowy w miejscowości Ludwinów przy tarasie Żerków - Dobieszczyzna każda działka o powierzchni ok 1700 m2 Cena za m2 / 55 zł

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Ludwinów

60 000

1117

Sprzedam trzy działki budowlane w Ludwinowie, gmina Żerków 319/12 - 1.117m2 - 60 000zł 319/11 - 8.87m2 - 60 000zł 319/10 - 8.99m2 - 60 000zł

Zobacz ogłoszenie
1
Działka leśna Ludwinów

600 000

6,58 ha

Sprzedam las z ziemią położony w Ludwinowie koło Żerkowa. Las jest sosnowy ma około 100 lat. Na obszar składają się działki : 191/2, 191/3, 204/1, 205 oraz 206. Cena do uzgodnienia

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
1
Działka leśna Tomice

359 000

3,26 ha

Nowe

Las sosnowy na sprzedaż - 3,26 ha - Wielkopolska, gmina Gizałki w miejscowości Tomice. Na sprzedaż atrakcyjny, prywatny kompleks leśny o powierzchni 3,26 ha, położony w gminie Gizałki, woj. wielkopolskie. Drzewostan: - około 65 lat, - około 98% sosna, 2% brzoza, - las zadbany i regularnie prowadzo...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Parzew

1 200 000

10 ha

Sprzedam 10 ha pola w miejscowości Parzew, gmina Kotlin. W jednym kawałku. Znajduje się na działkach nr. 72 i 73. Cena: 120000 zł za 1 ha. Kontakt telefoniczny Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Sucha

145 000

1580

6 działek. 1580 m2 1520 m2 1520 m2 1520 m2 1520 m2 1465 m2

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Cielcza

400 000

4019

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 4019m2, położoną w Cielczy. Wjazd od ul. Wąskiej. Wydane warunki zabudowy. Media w drodze. 

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Wilkowyja

90 000

1000

Sprzedam działkę budowlaną. W Wilkowyi "Kozłowo". Wydane warunki zabudowy. Wielkość działki 1000 m2.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Gizałki

200 000

9500

Sprzedam ziemię rolną o powierzchni około 0.95 ha, zlokalizowaną w miejscowości Gizałki. Numer działki ewidencyjnej: 297/2.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Prusinów

80 000

953

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 357/7 o powierzchni 0,0953ha, położona na wsi, w otoczeniu natury i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość przyrody, a jednocześnie chcących uciec od miejskiego zgiełku. Działka położona w pięknej, ziel...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Brzostków

50 000

1100

Działki budowlane Brzóstków, gmina Żerków: 33/4 - 1093m2 - 60 000zł 33/3 - 1008m2 - 60 000zł 33/2 - 1000m2 - 60 000zł 33/1 - 1000m2 - 60 000zł 433/3 - 1218m2 - 100 000zł 433/4 - 1224m2 - 100 000zł 445/3 - 878m2 - 50 000zł 445/4 - 1000m2 - 50 000zł 445/5 - 950m2 - 50 000zł 450/1 - 1226m2 - 50 000zł ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Ciemierów-Kolonia

220 000

2,51 ha

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy – malownicza okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z możliwością zabudowy, położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, naturę i przestrzeń. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, co zapewnia w...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Cielcza

355 500

7900

Sprzedam działkę o powierzchni 7.900 M2 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Cielcza. Ciekawe usytuowanie działki daje różne możliwości jej wykorzystania. Wioska jest oddalona o 3 km od Jarocina (województwo wielkopolskie).

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolno-budowlana Bieździadów

72 000

1200

Na sprzedaż oferuję działki około 1000 M2 położone w miejscowości bieździadów. Media na terenie działki Spokojna, zielona okolica Dobry dojazd drogą asfaltową Bliskość natury i jednocześnie wygodny dostęp do miejscowości Teren równy, ustawny, łatwy do zagospodarowania Istnieje możliwość sprzedaży...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Gizałki, ul. Leśna

210 000

1000

Sprzedam działkę z lasem o powierzchni 1ha. Na działce możliwość budowy budynku mieszkalnego. Działka 671/1, 2 i 3, ulica Leśna, Gizałki. Jest to spokojna, cicha okolica w sąsiedztwie lasów. Blisko, około 1 km, do marketów takich jak Dino, Biedronka, szkoły, gminy, ośrodka zdrowia, banku....

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Bachorzew

130 000

810

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 810 m². Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy, idealnej dla osób ceniących kontakt z naturą. Teren ma dobry dojazd i jest usytuowany w sąsiedztwie lasu oraz otwartych przestrzeni. Lokalizacja jest doskonała. W pobliżu znajdziesz przystanki autobusowe,...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Chrzan

110 000

1200

Oferowane działki budowlane znajdują się w spokojnej miejscowości Chrzan k. Żerkowa. Spokojna okolica, z dala od głównych dróg o wysokim natężeniu. Dookoła znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna. Jeśli szukasz tańszych działek budowlanych... ta oferta będzie idealna. LOKALIZACJA Oferowane nier...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Cielcza, ul. Leśna

588 000

4900

Sprzedam działkę 4900 m2 z warunkami zabudowy w miejscowości Cielcza przy ul. Leśnej. Grunt VI klasy z możliwością zabudowy. Działka numer 224/1. Działka położona w atrakcyjnym miejscu przy drodze asfaltowej, wszystkie media przy drodze. Wjazd na działkę wyłożony kostką (zdjęcia). Działka w kszta...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Żółków

100 000

1200

Działka w miejscowości Żółków gm. Żerków Powierzchnia: ok. 1200 m² Media: woda, kanalizacja. Bez pośredników.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Stęgosz

300 000

2500

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy w Stęgoszy koło Jarocina, o nr geodezyjny 186. Działka ma dostęp do drogi publicznej, media (woda, prąd, kanalizacja) znajdują się w drodze przy granicy działki. Cena, jaką mnie interesuje, to 120 zł za metr. W celu...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka inwestycyjna Radlin

1 484 824

1,58 ha

Działka z dużym potencjałem pod inwestycje Jarocin-Radlin 179/46. Dojazd od dwóch stron! Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Racendów

255 000

6000

Sprzedam posesję z zabudowaniami w miejscowości Racendów blisko Pleszew, Kotlin, Jarocin. Powierzchnia działki 60 arów Więcej informacji pod numerem

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Radlin

80 000

1050

Sprzedam działki w miejscowości RADLIN WLKP 30 metrów od głównej drogi Radlin-Klęka Więcej info, proszę o kontakt telefoniczny Działki od 1000-1300 m2 Do każdej działki użytkowanie wieczyste drogi Warunki zabudowy , woda , prąd, ( będzie kanaliza )

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Wilkowyja, ul. Jarząbinowa

200 000

1600

Działka budowlana 1600m2 z wydanymi warunkami zabudowy ( dom jednorodzinny ) przy ulicy Jarząbinowej w Wilkowyi. W pobliżu las, łąki, ścieżki rowerowe do Jarocina i Żerkowa itd... W drodze wewnętrznej zejście wody i kanalizacji. Zapewnienie o dostawie prądu.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolno-budowlana Tarce

170 000

1266

Działka narożnikowa, położona w centrum Tarzec w pobliżu: staw, przystanek autobusowy, park i las. Ogrodzona z wykonanym przyłączem wodnym i kanalizacyjnym, wzdłuż działki znajdują się: linia energetyczna, gaz ziemny oraz światłowód. Na części działki znajduje się sad, dodatkowo wokół posadzone zos...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Radlin

359 765

3787

Witam mam na sprzedaż 4 działki budowlane uzbrojone (prąd, woda, kanalizacja), położone w Radlinie przy głównej drodze Mieszków – Żerków. Numery działek : (149/18 – pow. 0.0772 ha - 772 m2), (149/19 – pow. 0.0696 ha - 696 m2), (149/20 – pow. 0.1231 ha - 1231 m2), (149/21 – pow. 0.1088 ha - 1088 m2),...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
14
Działka budowlana Wierzchy

350 000

2,79 ha

Na sprzedaż grunt ( 2 działki geodezyjne nr 54 oraz 55/2) o powierzchni 2,7879 ha, położony w miejscowości Wierzchy, gmina Gizałki. Działki są częściowo zalesione, co daje sporo prywatności. Idealna pod zabudowę siedliskową, rekreacyjną lub jako inwestycja. Media: prąd, woda. Dojazd: droga asfaltowa...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Komorze

99 000

893

Polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlane o powierzchni o 893 m2, położoną w miejscowości Komorze , gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki. Działka znajduje się na końcu ulicy co zapewnia cisze i spokój. NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH Wymiary działki: działka nr 142/...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka inwestycyjna Jarocin Ciświca

650 000

3261

Sprzedam działkę położoną przy drodze krajowej nr 15, ostatnia działka położona w Jarocinie, obręb Ciświca. Nr działki 88/5. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub działalność usługową. Wjazd na działkę od ul. Nowe Parcele, po około 90 metrach...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Jarocin, ul. Żerkowska

29 900

300

Sprzedam działkę relaksacyjną - Jarocin, ul. Żerkowska, nr 181. Na sprzedaż zadbana działka relaksacyjna o powierzchni ok. 300 m², położona w spokojnej okolicy przy ul. Żerkowskiej w Jarocinie. Na działce znajduje się: * drewniana altanka o wymiarach ok. 3,9 m x 3,7 m + dodatkowa wypustka, * traw...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Golina, ul. Kręta

151 400

1442

Działka budowlana w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie niewielkiego zagajnika; z planem zagospodarowania przestrzennego (Dz. Urz. Wojewody Wielkopolskiego poz. 5518 z 11.06.2024r.) dostęp do mediów z drogi (działka nr 62); sprzedaż działki z udziałami w działce o nr 71/1;

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Orzechowo, ul. Starowiejska

150 000

1100

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m², położona w miejscowości Orzechowo, gmina Miłosław, powiat wrzesiński, woj. wielkopolskie. Nr działki: 447 Działka posiada wydane warunki zabudowy (WZ), co umożliwia szybkie rozpoczęcie inwestycji. Media: prąd - skrzynka w ogrodzeniu,...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rod Pleszew

18 000

487

Witam. Postaram się krótko, tak żebyś od razu wiedział, czy to coś dla Ciebie. - Działka o powierzchni 487 m², położona w spokojnej i cichej okolicy, idealnej do odpoczynku. - Na działce znajduje się mały domek na narzędzia z doprowadzonym prądem. Gotowy do wykorzystania od razu. - Dostęp do wod...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rod Pleszew, ul. Wierzbowa

15 000

327

Sprzedam prawa do działki ROD o pow. 327m2 w Pleszewie, przy ul. Wierzbowej. Działka posiada bardzo dużą altanę z dodatkowym zadaszeniem, schowek na drewno, pomieszczenie gospodarcze i WC.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rod Jarocin

21 000

300

JAROCIN ROD RELAX. Sprzedam działkę pracowniczą 300 m2. Media: prąd, woda, domek. Cena 70 zł/m2, do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Pięczkowo

75 000

886

Witam. Mam na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Pięczkowo, gmina Krzykosy, woj. wielkopolskie. Działki mają powierzchnię 886 m² oraz 884 m². Cena wynosi 85 zł/m². W okolicy, około 200-300 m, znajduje się market (Dino), szkoła podstawowa. Jest to przepiękna, malownicza okolica z lasem, rzek...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Wilcza

91 035

1071

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WILCZA, GM. KOTLIN Lokalizacja: Wilcza, gm. Kotlin, pow. jarociński, woj. wielkopolskie (13 km od Jarocina) Powierzchnia działek: 1064 m2 - 1436m2 Cena: 85 zł/m2 Zestawienie cenowe: • Działka 1064 m2: 90 440 zł • Działka 1071 m2: 91 035 zł • Działka 1089 m2: 92 565 zł • Dzia...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Pleszew, ul. Feliksa Nowowiejskiego

230 000

1188

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Pleszew, ulica F. Nowowiejskiego - obok ulicy Wieniawskiego. Powierzchnia całkowita działki 1188 m2. Zapewnione media.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Wrąbczynek

260 000

1,53 ha

Działka zabudowana starym domem, położona w wyjątkowo urokliwej, leśnej okolicy. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i przestrzeni pod budowę wymarzonego domu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno pod modernizację istniejącego budynku, jak i budowę nowego d...

Zobacz ogłoszenie