Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Leontyna ul. Strażacka Najwięcej bez pośredników

Średnia 115 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Leontyny ul. Strażacka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Leontynie ul. Strażacka można kupić za 110 tys zł, a najdroższe za 120 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 115 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 115 zł.

1
Działka budowlana Leontyna, ul. Strażacka

120 000

1000

Działka budowlana położona w cichej urokliwej okolicy otoczona przyrodą Blisko znajduje się sklep, szkoła przedszkole, kościół 10min min samochodem do Mińska Maz Dla osób szukających ciszy i spokoju cena 130.000

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Leontyna, ul. Strażacka

110 000

1000

SUPER OKAZJA 1000M2 ZA 110.000,00ZŁ !!!! DZIAŁKI BUDOWLANE 1000 m² – LEONTYNA | GM. JAKUBÓW | WARUNKI ZABUDOWY Idealne miejsce na Twój dom – cisza, natura i szybki dojazd do Warszawy! Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Leontyna, gmina Jakubów, powiat miński – do...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
1
Działka budowlana Nowe Osiny

225 000

1151

Na sprzedaż działka w Nowych Osinach tylko 4,5 km od Mińska Mazowieckiego. Nieruchomość zlokalizowana jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. W niedalekiej odległości mieści się: - przedszkole ok 900 m (2 min samochodem), - stacja PKP Anielina ok 4 km ( 7 min samochodem), - galeri...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Brzóze, ul. Kościelna

1 496 880

7128

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Brzózem , gmina Mińsk Mazowiecki – ul. Kościelna. Działka ma regularny kształt. Idealna pod zabudowę jednorodzinną i szeregową. Zaledwie 5 minut drogi do zjazdu na autostradę. Powierzchnia działki: -7120 m² Wymiary: - ok. 40 m x 178 m Dojazd: - drogą asfa...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Ludwinów

79 000

1049

Kompleks działek budowlanych z warunkami zabudowy - Ludwinów, gm. Jakubów Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych położonych w spokojnej i zielonej miejscowości Ludwinów (gmina Jakubów, powiat miński). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w cichej okolicy,...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Wólka Czarnińska

165 000

1029