Działki na sprzedaż Kożuchów ul. Kwiatowa Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Kożuchowa i okolic ul. Kwiatowa - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
115 000 zł
895 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Kożuchowie, Podbrzezie Górne ul. Kwiatowa o powierzchni 0.0895 ha , nr działki 5/18. Media w drodze. Zapraszam serdecznie.
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1011 m²
Obejrzane
Witam, do sprzedania posiadam działkę budowlaną w miejscowości Podbrzezie Dolne ul. Kolonia Moniuszki. Wielkość działki 1011 m2, wymiary ok. 27 x 37 m. Media: prąd, woda w drodze. Cisza, spokój, aktualnie w budowie kilka domów na sąsiednich działkach, wszystkie działki na tej lokalizacji sprzeda...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
5300 m²
Obejrzane
Sprzedam ziemię 53 ary w Kożuchowie pod działalność gospodarczą. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. Cena do dużej negocjacji !!!
Zobacz ogłoszenie
2 500 000 zł
8888 m²
Obejrzane
Działka inwestycyjna 8888m2, Ścisłe centrum Kożuchowa. Powierzchnia: 8888m2, płaski teren w kształcie nieregularnego wielokąta (ok. 13080m). Dostęp: bezpośredni wjazd/wyjazd z asfaltowej drogi. Działki: nr 295/3-11. Przeznaczenie: Budownictwo mieszkaniowe: jedno- lub wielorodzinne. Handel / usłu...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
5270 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w miejscowości Czciradz, numer ewidencyjny 6/12. Działka o powierzchni 0,55 ha. Na terenie działki znajduje się dwupiętrowy budynek do adaptacji (mieszkania, lofty, dom wielorodzinny, jednorodzinny) oraz teren częściowo utwardzony. Działka idealna pod firmę, magazyn, warsztat, biura...
Zobacz ogłoszenie
210 000 zł
4140 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w Podbrzeziu Górnym, ulica Szprotawska, przy drodze wojewódzkiej 297. Przedmiotem oferty jest 5 działek o łącznej powierzchni 41,48 ar. Sprzedaż preferowana w całości możliwy jednak także zakup poszczególnych działek osobno. 497/2 - 14,43 ar 497/7 - 9,33 ar 497/9 - 7,34...
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż: Działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy! Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną położoną w cichej i malowniczej lokalizacji. Działka znajduje się w rozwijającej się dzielnicy, otoczonej nową zabudową jednorodzinną oraz dużą ilością terenów zielonych. OPIS NIERUCHOMOŚC...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Kożuchowie przy ulicy Jaśminowej o powierzchni 1000m. W pobliżu działki znajduje się żłobek , przedszkole , siłownia , market.... zapraszam do obejrzenia.Więcej pod numerem telefonu
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
1463 m²
Obejrzane
Sprzedam dwie działki budowlane znajdujące się w Mirocinie Średnim. - 5 km do Kożuchowa - 15 km do Nowej Soli - 20 km do Zielonej Góry Działki o powierzchni 13 arów i 14,63 ara. Działki są w zacisznym miejscu, nie przy głównej drodze, co daje spokój. Do nich jest zrobiona nowa droga. W granicach d...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
5300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę przy ulicy Polnej, przyległą do stawów po starej cegielni. Działka 53 ary. Dokładny widok na mapie.
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana 11 ar. w Kożuchowie na ul. Liliowej
Zobacz ogłoszenie
85 000 zł
1150 m²
Obejrzane
2 działki na sprzedaż pod budowę ,wszystkie media ,
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Oferuję do sprzedaży działki budowlane od 10 do 14a znajdujące się w Kożuchowie. Media doprowadzone do każdej działki: - prąd - woda - kanalizacja - światłowód internetowy Dla działek wydano warunki zabudowy. Dostęp do drogi publicznej. Miasto zagospodarowało utwardzenie drogi dojazdowej oraz...
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Planujesz budowę swojego wymarzonego domu z dużym ogrodem? A może szukasz miejsca pod inwestycje? Jeżeli tak ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 13 działek od 8 do 15 arów. W pełni uzbrojone. Niedaleko miasta. Posiadają bezpośredni dostęp do drogi wojewódzkiej nr 283. Działki położone w...
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
1807 m²
Obejrzane
Posiadam na sprzedaż działkę o numerze 955/1, położoną w miejscowości Podbrzezie Dolne (Kolonia Górska), gmin Kożuchów o powierzchni osiemnaście arów siedem metrów kwadratowych. Przedmiotowa działka zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy i miasta Kożuchów st...
Zobacz ogłoszenie
211 000 zł
1054 m²
Obejrzane
Na sprzedaż trzy działki budowlane w Lubieszowie, położone w spokojnej okolicy. Działka 64/4 (951 m²) - 190 000 zł działka 64/5 (944 m²) - 189 000 zł działka 64/6 (1054 m²). - 211 000 zł Na każdą działkę wydane zostały warunki zabudowy, co ułatwia realizację planów budowlanych. Wszystkie działk...
Zobacz ogłoszenie
189 000 zł
944 m²
Obejrzane
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
951 m²
Obejrzane
Na sprzedaż trzy działki budowlane w Lubieszowie, położone w spokojnej okolicy. Działka 64/4 (951 m²) - 190 000 zł działka 64/5 (944 m²) - 189 000 zł działka 64/6 (1054 m²). 211 000 zł Na każdą działkę wydane zostały warunki zabudowy, co ułatwia realizację planów budowlanych. Wszystkie działki...
Zobacz ogłoszenie
308 000 zł
2059 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną. Sklada się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2059 m², położona w wyjątkowo korzystnej lokalizacji - na granicy lasu, z szybkim dojazdem do centrum Nowej Soli (zaledwie 5 minut). Lokalizacja: Nowe Żabno, ul. Juliusza Słowackiego. ...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
2900 m²
Obejrzane
Sprzedam piękną działkę budowlaną we wsi Nieciecz. Działka oznaczona numerem 126/1, jest duża, ma 29 arów. Można na niej budować dom, ale można również ją podzielić. Pod działkę jest wydana decyzja z warunkami zabudowy, czyli projekt i można się budować. Do w/w ziemi jest polna droga dojazdowa, zazn...
Zobacz ogłoszenie
550 000 zł
9,13 ha
Obejrzane
Na sprzedaż 9,13 ha gruntu w Studzieńcu | 4 działki | możliwość zakupu osobno. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 9,13 ha, położona w miejscowości Studzieniec, w gminie Kożuchów, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferta obejmuje cztery działki, z możliwością ...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1278 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1278m2, nr działki 230/8. Działka ma utwardzony dojazd oraz dostęp do prądu i wody. Nie jest ogrodzona. Nieruchomość znajduje się w cichej wsi, otoczonej lasami. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. W pobliżu znajduj...
Zobacz ogłoszenie
17 500 zł
533 m²
Obejrzane
Sprzedam zagospodarowaną działkę rekreacyjną przy Parku Krasnala. Powierzchnia: ponad 5 ar. Ogrodzenie. Nasadzenia: drzewa i krzewy owocowe, kwiaty, rośliny ozdobne. Domek murowany z wymienionym okryciem dachowym i oknami. Możliwość ogrzania, w domku jest piecyk na drewno. Studnia głębinowa, pr...
Zobacz ogłoszenie
1 371 800 zł
7220 m²
Obejrzane
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Lubieszów, gmina Nowa Sól. Działki posiadają warunki zabudowy oraz obecnie są w trakcie realizacji przyłącza energetycznego. Cena - 190 zł za m2 do negocjacji. Działka 1 - 0,0672 ha Działka 2 - 0,0775 ha Działka 3 - 0,0783 ha Działka...
Zobacz ogłoszenie
192 000 zł
3079 m²
Obejrzane
Dzień dobry. Mam na sprzedaż dużą działkę z potencjałem w cenie małej. Położona jest w miejscowości Książ Śląski, ok. 13 km od Zielonej Góry i ok. 10 km od Nowej Soli. Działka atrakcyjnie położona, w pobliżu las i otwarta przestrzeń. Numer działki: 207/15, powierzchnia: 1679 m2. Numer działki: 110, ...
Zobacz ogłoszenie
89 000 zł
5400 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam urokliwą i pięknie położoną działkę o powierzchni całkowitej 5400 m kw., położoną w malowniczej miejscowości Borów Wielki, w gminie Nowe Miasteczko. Działka znajduje się tylko 20 km od Nowej Soli oraz 40 km od Zielonej Góry. Główną zaletą działki jest staw do dyspozycji właściciel...
Zobacz ogłoszenie
76 500 zł
900 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 800 m2 do ok. 1200 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w pobliżu lasu, w miejscowości Studzieniec.
Zobacz ogłoszenie
119 000 zł
849 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane w cichej i spokojnej okolicy, dookoła pola i las. Działki posiadają warunki zabudowy oraz zostały uzbrojone w prąd, wodę i kanalizację. Powierzchnie działek od 821 m2 do 1095 m2 - szczegóły poniżej. LOKALIZACJA: Działki znajdują się pod Nową Solą we Wrociszowie w cich...
Zobacz ogłoszenie
97 000 zł
1765 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę 1765m2 z warunkami zabudowy, położoną w Bielicach (8km od Kożuchowa, 14km od Nowej Soli). Z Nowej Soli wygodny dojazd trasą S3, a następnie drogą asfaltową prowadzącą do samej nieruchomości. Z Kożuchowa dojazd drogą DW283. Urokliwa i spokojna okolica, umożliwiająca kontakt z przyr...