Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Kocoń Pyclikówka Najwięcej bez pośredników

Średnia 100 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z miejscowości Kocoń Pyclikówka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Pyclikówka można kupić za 390 tys zł, a najdroższe za 390 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 390 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 100 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Pyclikówka to ul. Żywiecka (1 ogłoszenie).

3
Działka budowlana Kocoń Pyclikówka, ul. Żywiecka

390 000

3900

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy z widokiem na Beskidy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 3920 m², składająca się z czterech działek ewidencyjnych: 1048/1 - 1317 m² (tereny mieszkalno-usługowe K36/MNU) 1048/2 - 2057 m² (teren mieszka...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
4
Działka budowlana Lachowice Karówka

160 000

1425

Oferuje 2 działki budowlano-inwestycyjne w miejscowości Lachowice gm Stryszawa , małopolskie Powierzchnia : 2 x 1425m2 ( 1 i 2 ) KW bez obciążeń Prąd skrzynka na działce Pozwolenie na budowę przyłącza wodno-kanalizacyjnego Cicha spokojna okolica , pieszy dystans ( 200 m)do przystanku odnawianej...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Hucisko Chaśnikówka

129 000

1010

Widokowa działka budowlana - Hucisko (Stryszawa, pow. Suski) 10.11 ar Sprzedam widokową działkę budowlaną w miejscowości Hucisko (gmina Stryszawa, powiat Suski). Nieruchomości są zlokalizowane w bardzo cichej i urokliwej dolinie, z pięknymi widokami a także wygodnym dojazdem do Suchej Beskidzkiej, ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Kurów

100 000

1324

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1324 m², położona w miejscowości Kurów (gmina Stryszawa, powiat suski, woj. małopolskie). Najważniejsze informacje: - numer działki: 101/3 - powierzchnia: 0,1324 ha (1324 m²) - księga wieczysta: bez obciążeń - dojazd do działki drogą publiczną ...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Kurów Kępa

139 000

725

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 725 m², położona w miejscowości Kurów - osiedle Kępa, powiat suski, województwo małopolskie. Numer działki: 3680/1. Działka znajduje się w spokojnej okolicy i jest idealnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego lub domku rekreacyjnego. Najważniejsze i...