Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Hucisko Najwięcej bez pośredników

Średnia 95 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Huciska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Hucisku można kupić za 100 tys zł, a najdroższe za 100 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 100 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 95 zł.

8
Działka budowlana Hucisko

100 000

1050

Przedstawiam ofertę bezpośredniej sprzedaży, atrakcyjnej działki rekreacyjnej, budowlanej wraz z budynkiem do remontu, przebudowy lub wyburzenia, zlokalizowanej w miejscowości Hucisko (pow. przysuski, woj. mazowieckie). CHARAKTERYSTYKA DZIAŁKI Działka budowlana o powierzchni 1050 m², usytuowana w ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
Działka Niekłań Mały, ul. Polna

119 000

4090

Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną działkę ROLNO-BUDOWLANĄ o łącznej powierzchni 4090m², położoną w miejscowości Niekłań Mały przy ul. Polnej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego. Działka ma kształt trapezu o wymiarach ok: 21,60 x 197,57 x...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Kozia Wola

120 000

1500

NA SPRZEDAŻ Działka budowlana w miejscowości Kozia Wola (gmina Stąporków, powiat konecki). - Powierzchnia: 1500m2. - Wymiary: 60x25m. - WZ. Więcej informacji pod numerem 

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Niekłań Wielki, ul. Szkolna

91 000

1503

Dostęp do działki z drogi asfaltowej, w bliskim sąsiedztwie szkoła oraz ośrodek zdrowia

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolno-budowlana Niekłań Mały

280 000

6900

Działka 6900 m² - Niekłań Mały - WZ Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6900 m², położona w miejscowości Niekłań Mały, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka posiada warunki zabudowy, co umożliwia realizację zabudowy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Idealna pod budowę domu jednorodzin...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Niekłań Mały, ul. Parkowa

127 000

1350

Witam. Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę, usytuowana pomiędzy ul. Dworek a ul. Parkową, o numerze ewidencyjnym (1189/1 + 1187/2) stanowiąca jedną całość oraz (1187/1) jako droga wewnętrzna do działki (służebność). Posiada projekt budowlany - budynek parterowy z poddaszem mieszkal...