Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Główczyce - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

5 działek na sprzedaż gmina Główczyce. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (4) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolna Warblino
Warblino · Działka rolna · 13444 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
5 zł / m²

Działka Warblino na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam 3 działki "rolna łąka pastwisko". ...

Działka budowlana Zgojewko
Zgojewko · Działka budowlana · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
11 zł / m²

Działka Zgojewko na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Bardzo ładna, przestronna, ulokowana wśród zagajników działka budowlana niespełna 20 arowa. Działka jest uzbrojona, prąd oraz woda są doprowadzone. Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie. Pozdrawiam...

Działka rolna Rzuszcze
Rzuszcze · Działka rolna · 31300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
97 000 zł
3 zł / m²

Działka Rzuszcze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną oznaczoną jako działka nr 521 położoną w obrębie geodezyjnym Rzuszcze (m. Rzuski Las) gmina Główczyce. Działka o powierzchni 3,13 ha ( RIVa-1,79 ha, RIVb-0,35 ha, RV-0,63 ha, RVI-0,36). Dojazd do działki z drogi gruntowej. Na teren działki brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. ...

Działka budowlana Izbica
Izbica · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
25 zł / m²

Działka Izbica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, która znajduje się nad jeziorem Łebsko w miejscowości Izbica. Dojazd do działki publiczną drogą gruntową. Granice działki wydzielają duże drzewka sosnowe. Spokojna okolica, widok na jezioro i wydmy, w pobliżu lasy. Szlak rowerowy do Łeby 14 km. Informacje pod nr tel. Zapraszam do obejrzenia....

Działka budowlana Żelkowo
Żelkowo · Działka budowlana · 1052 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
76 zł / m²

Działka Żelkowo na sprzedaż
Działka budowlana 20km od Słupska o pow. 1052m2 z domkiem letniskowym w samym centrum wsi Żelkowo. W studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego- Treny Zabudowane i Zurbanizowane. Cały teren posesji ogrodzony, wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej poprzez bramę stalową. Cały teren posesji zagospodarowany, liczne nasadzenia krzewów. Domek konstrukcji drewnianej o wymiarach 6x5m. na układ pomieszczeń składają się: pok. ( 16,93) m2, Aneks kuchenny (5,75) m2, łazienka z w...

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.