Działki rolne na sprzedaż Gardno Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek rolnych na sprzedaż z Gardna i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
421 880 zł
2,11 ha
Obejrzane
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa (własność) w Binowie o pow. 2,1094 ha. Dojazd drogą gminną zarówno od południowej jak i zachodniej strony. Wodociąg w drodze. Prąd biegnie wzdłuż zachodniej granicy działki (linia naziemna). Nieruchomość leży na terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego Puszcza B...
Zobacz ogłoszenie
99 999 zł
2410 m²
Obejrzane
Biuro Nieruchomości Piotr Pawelski oferuje do sprzedaży nieruchomość rolną w postaci działki oznaczoną symbolem R z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Bielice, gm. Pyrzyce nr działki 203/3 o powierzchni 2410 m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy jest dla inwestycji polegającej na budowie d...
Zobacz ogłoszenie
115 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka 3000 m² w spokojnej, zielonej okolicy - idealna dla osób szukających ciszy i kontaktu z naturą. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz warunków zabudowy daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu według indywidualnej wizji - zarówno rekreacyjnej, jak i ...
Zobacz ogłoszenie
119 000 zł
9900 m²
Obejrzane
Działka rolna położona w miejscowości Kołowo. Powierzchnia 9900 m, ale użytkowa 6000 m. Bezpośrednio przy drodze utwardzonej.
Zobacz ogłoszenie
85 000 zł
3019 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki rolne w malowniczej okolicy! Oferuję na sprzedaż działki rolne o powierzchni od 3019 m², położone w Kołowie, gmina Stare Czarnowo. - Działki znajdują się w Kołowie, gmina Stare Czarnowo, 15 km od centrum Szczecina. - Cicha i spokojna okolica, w pobliżu lasów i pól. - Dogodny do...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
9800 m²
Obejrzane
Działka rolna z lasem. Z wydanymi warunkami zabudowy i warunkami energetycznymi. Mieszkasz sam. Nie ma sasiadow. W otoczeniu pól, łąk i lasu. Na lekkiej górce. Cisza, natura, przestrzeń. . Tylko 26 zl za m.kw
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Sprzedam 4 działek rolnych każda o powierzchni 3000m2 w Kołowie gmina Stare Czarnowo Cena:30zł/m2 7km do szczecina, działki położone w otulinie puszczy bukowej z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej, sprzedaż bez pośredników. Cena za 1 działkę 90 000zł Więcej informacji udzielę telefonicznie...
Zobacz ogłoszenie
360 000 zł
4052 m²
Obejrzane
Działki rolne z możliwością zabudowy w Binowie, 10km od granicy Szczecina. Uzbrojone w przyłącza energetyczne. Miejscowość w parku krajobrazowym w otoczeniu jezior, Puszczy Bukowej w pobliżu pole golfowe "Binowo Park Golf Club". Bardzo atrakcyjne położenie pod lasem z widokiem na rozlewisko. Sprze...
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
9288 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 9288 m2 usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji Gryfina(za sklepem brico marche). Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy i podziału działki[o warunki juz wystąpiliśmycze...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna w Będargowie. Powierzchnia działki wynosi ok.3000m2 dodatkowo udział w drodze wewnętrznej. Na terenie na którym znajduje się oferowana działka brak jest planu przestrzennego zagospodarowania oraz warunków zabudowy. Cena podlega negocjacji Polecam i zapraszam na prezent...
Zobacz ogłoszenie
289 000 zł
2438 m²
Obejrzane
Ofertą sprzedaży jest działka położona na lekkim wzniesieniu w miejscowości Barnisław niedaleko Szczecina. Lokalizacja w drugiej linii zabudowy gwarantuje ciszę i spokój na łonie natury w delikatnie wiejskim klimacie. W bliskim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura, a dodatkowym atutem jest ...
Zobacz ogłoszenie
299 900 zł
1,96 ha
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej ze stawem położonej w Dębogórze gm. Widuchowa w otoczeniu lasów i zbiorników wodnych. Działka o powierzchni 19 600 m2 o klasoużytkach RIVa, RV, N na której znajduje się mały zbiornik wodny oraz dwa małe budynki gospodarcze. Gmina op...
Zobacz ogłoszenie
456 000 zł
7600 m²
Obejrzane
Działka z ogromnym potencjałem o powierzchni 7600m. kw. zlokalizowana w malowniczej części Szczecina, osiedle Wielgowo - Sławociesze. Pełna własność. Gaz, prąd oraz wodociąg znajduje się w linii prostej ok 83m od działki. W sąsiedztwie las oraz zabudowa jednorodzinna. W projekcie planu ogólnego dz...
Zobacz ogłoszenie
235 200 zł
2800 m²
Obejrzane
Doskonała oferta pod inwestycję. Ofertą sprzedaży jest kompleks działek rolnych w Karwowie. Powierzchnie działek od ok. 2800m2 do 6500m2. Dojazd do działek drogą asfaltową gminną oraz wewnętrzną. Media w drodze. Świetna lokalizacja zaledwie 8 km od centrum Szczecina. Polecam i zapraszam do konta...
Zobacz ogłoszenie
549 000 zł
1036 m²
Obejrzane
P rz edstawiamy Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Siadło Dolne! Działka o powierzchni 1036 m² w kształcie prostokąta. Klasa gruntu to RIVb. Działka posiada wydane warunki zabudowy, które umożliwiają: - wskaźnik powierzchni zabudowy do 21%, zabudowę jednorodzinną, ...
Zobacz ogłoszenie
349 000 zł
3001 m²
Obejrzane
Przedstawiamy na sprzedaż działki rolne w Karwowie w otoczeniu przyrody jednocześnie blisko miasta! Na sprzedaż kompleks działek rolnych położonych w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Karwowo, w gminie Kołbaskowo - w pobliżu granicy ze Szczecinem. Działki oferują piękny widok na panor...
Zobacz ogłoszenie
270 000 zł
840 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna dla osób ceniących ciszę, naturę oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Teren płaski, z dużym potencjałem do zagospodarowania - doskonały pod budowę domu jednorodzinnego, rekreację lub inwestycję. Działka ot...
Zobacz ogłoszenie
260 000 zł
1960 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna z perspektywą zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 1960 m2, znajdująca się w Szczecinie Wielgowo przy ul. Żywicznej. Działka jest położona w pięknym, cichym miejscu przy wysokim lesie sosnowym. Do najbliższych zabudowań (domy jednorodzinne) jest około 600 m. W odległości 8...
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
500 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna, w atrakcyjnej lokalizacji, blisko jeziora Miedwie. Działka ma 500 m2 (kwadrat, równa) z rozpoczętą budową domku, stan surowy zamknięty (domek nie jest na stałe związany z gruntem). Domek do wykończenia i poprawek. Skrzynka elektryczna dla domku postawiona na skraju działki...
Zobacz ogłoszenie
170 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki z warunkami zabudowy, położone w miejscowości Bielkowo (gmina Kobylanka, powiat stargardzki, woj. zachodniopomorskie). Powierzchnia działek: 925-1335 m². Cena: 170 zł/m². Lokalizacja: - ok. 10 min do Stargardu - ok. 25-30 min do Szczecina Prostokątny kształt działek daje duże...
Zobacz ogłoszenie
195 000 zł
1015 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o regularnym kształcie (prostokąt) w miejscowości Przylep, około 6 km od centrum Szczecina. Działka jest oznaczona jako pastwiska stałe, klasy IV.
Zobacz ogłoszenie
1 131 600 zł
3772 m²
Obejrzane
Widok z działki jest niezapomniany. Wzdłuż działki starodrzew na działce gminnej - teren dawnego parku folwarcznego. Działka o sporym zróżnicowaniu wysokości terenu. Wyniesiona kilkanaście metrów npm. Ciche, urokliwe miejsce.
Zobacz ogłoszenie
1 298 100 zł
4327 m²
Obejrzane
Zobacz ogłoszenie
1 281 000 zł
3660 m²
Obejrzane
Szczecin-Warzymice. Doskonale położona w atrakcyjnej części Szczecina-Warzymice, przy ul. Szafirowej. 350 zł/m2. Media: wodociąg wiejski, gaz, prąd, kanalizacja, Internet. Ogromną zaletą tych działek jest przepiękna, zielona okolica oraz świetna komunikacja, umożliwiająca szybkie dotarcie do cen...
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
1,5 ha
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę rolną 1,5 ha w Ryszewku.
Zobacz ogłoszenie
265 924 zł
3499 m²
Obejrzane
Działka z linią brzegową jeziora Żelewko Na sprzedaż wyjątkowa działka z linią brzegową o pow. 3499 m2, położona w miejscowości Nieznań, w powiecie gryfińskim, niedaleko Szczecina. Powierzchnia akwenu jeziora Żelewko wynosi 75 ha, który leży w bezpośredniej bliskości krystalicznie czystego jeziora...
Zobacz ogłoszenie
600 000 zł
6,5 ha
Obejrzane
Sprzedam 2 stawy rybne o powierzchni 6,5 ha, położone w okolicy jeziora Miedwie (Województwo Zachodniopomorskie). Stawy są zarybione karpiem, karasiem, płocią, węgorzem, sandaczem, amurem, tołpygą. Inwestycja idealna pod działalność komercyjną - łowiska wędkarskie. To cudowne miejsce dla pasjonat...
Zobacz ogłoszenie
210 000 zł
1025 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną 1025 m² w miejscowości Przylep. W bardzo bliskiej odległości (2 km) od Szczecina, w zachodniopomorskim. W pobliżu działki zabudowania i przystanek autobusowy. Zapraszam do oglądania działki.
Zobacz ogłoszenie
500 000 zł
1 ha
Obejrzane
Mam do sprzedania dwie działki rolne po 5000 m2, które razem stanowią jedną całość- 1 hektar. Działki te sąsiadują ze sobą i znajdują się w obrębie wsi Będargowo, Gmina Kołbaskowo. Działki znajdują się około 350 metrów od zabudowań oraz od drogi gminnej. Na dzień dzisiejszy działki nie są objęte pla...
Zobacz ogłoszenie
3 300 000 zł
5 ha
Obejrzane
Działka położona w Siadle Górnym- Gmina Kołbaskowo w sąsiedztwie hali AMAZON Działka o ogromnym potencjalne logistycznym jak i lokalizacyjnym. Powierzchnia działki 50.000 m2 ,możliwość podziału. Działka znajduje się w pobliżu Autostrady A6 oraz drogi krajowej nr 13 30m od Planowanej obwodnicy Sz...
Zobacz ogłoszenie
1 250 000 zł
3706 m²
Obejrzane
Numer dzialki 122/2 _ RV Numer dzialki 122/2 _ RV ul. Nauczycielska 2, Szczecin Śmierdnica Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3706 m². Długość: 75 m, szerokość: 49 m Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka Media: woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony...
Zobacz ogłoszenie
1 175 000 zł
5875 m²
Obejrzane
Witam, mam do sprzedania 4 działki w miejscowości Bielkowo, gmina Kobylanka; powiat stargardzki. Powierzchnie : 1359 m2; 1244 m2; 1241 m2; 1239m2 usytuowanie przedstawione na grafice; Prąd i gaz w drodze. Cena 200 zł za m2. Więcej informacji przez telefon.
Zobacz ogłoszenie
630 000 zł
3150 m²
Obejrzane
Działka w otoczeniu lasów, posiada dojazd od Os. Leśnej, usytuowana przy dwóch drogach (por. Geoportal). Cicha, spokojna dzielnica. Najbliższa zabudowa ok. 350 m - Osada Leśna. Działka jest prostokątna i będzie podzielona na 3 mniejsze.
Zobacz ogłoszenie
420 000 zł
2100 m²
Obejrzane
Działka znajduje się ok. 200 m od Osady Leśnej (od zabudowy). Teren równy. Informacje na telefon. Cena 175 zł/m2
Zobacz ogłoszenie
349 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki rolne w Karwowie o powierzchni od 3002m2 do 3069m2. Działki w bliskiej odległości od Szczecina , koło Warzymic , Przecławia . Blisko działki przystanek autobusowy linii 243. W drodze gminnej wszystkie media . Prąd już na pierwszych działkach, w drodze wspólnej . Działki przeznaczone...
Zobacz ogłoszenie
1 000 000 zł
4 ha
Obejrzane
DZIAŁKA W KSZTAŁCIE TRAPEZU WYMIAR OK 300X150 M, MEDIA PRZY DRODZE, W POBLIŻU DOMKI JEDNORODZINNE.
Zobacz ogłoszenie
219 000 zł
6241 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka o powierzchni 6240 m², położona w urokliwej miejscowości Stolec, gmina Dobra. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, przestrzeni oraz bezpośredniego kontaktu z naturą! Nieruchomość ma charakter rekreacyjny i daje szerokie możliwości zagospodarowania. Na dział...
Zobacz ogłoszenie
403 000 zł
3226 m²
Obejrzane
Kompleks działek w Grzepnicy położonych w pobliżu ul. Alabastrowej. Działki o powierzchniach 3226 m2, 3782 m2, 4234 m2 i 4281 m2, w cenie 125 zł/m2, dodatkowo płatny udział w drodze dojazdowej za 60zł/m2. Działki nieuzbrojone, teren nie jest objęty MPZP, klasa gruntu N, obszar Natura 2000. Treść nin...
Zobacz ogłoszenie
399 000 zł
6,55 ha
Obejrzane
OFERTA SPRZEDAŻY – KOMPLEKS 3 DZIAŁEK, GMINA MARIANOWO (koło Stargardu) Na sprzedaż wyjątkowy kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 6,549 ha (= 654,9 ar = 65 490 m²), położonych w malowniczej gminie Marianowo, zaledwie ok. 15 km od Stargardu. Parametry działek Działka 1: 2,8129 ha Działk...