Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Frydrychowice Łęg Najwięcej bez pośredników

Średnia 106 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Frydrychowic Łęg - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Frydrychowicach Łęg można kupić za 180 tys zł, a najdroższe za 180 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 180 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 106 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Łęg to ul. Łęg (1 ogłoszenie).

3
Działka budowlana Frydrychowice Łęg, ul. Łęg

185 000

1750

Działka w miejscowości Frydrychowice(gm.Wieprz) o powierzchni 1752m.Miejscowość ta znajduje się 10 km od Wadowic oraz Andrychowa,blisko również do Zatora.Działka idealnie płaska,bez drzew czy krzewów.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona MU-tereny zabudowy jednorodzi...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
6
Działka budowlana Frydrychowice

125 000

1000

Witam, Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ~10 arów (do wyboru: 3871/1, 3871/2, 3871/3) w miejscowości Frydrychowice, gmina Wieprz. Działka położona na uboczu, otwarty teren, las i stawy w niedalekiej odległości. Jest genialna dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość z naturą...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka siedliskowa Frydrychowice

286 000

5200

Sprzedam działkę rolno zagrodową (52 ary),gaz na działce,wjazd z drogi asfaltowej,miejscowość Frydrychowice.(oraz połowę udziału w drodze biegnącej wzdłuż tej działki stanowiący 255 m kwadratowych).

Zobacz ogłoszenie
1
Działka inwestycyjna Przybradz

344 500

5300

Sprzedam tanio działki budowlane przemysłowo usługowe. Więcej informacji udzielam telefonicznie.

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolno-budowlana Głębowice

135 000

2301

Sprzedam działkę rolno-budowlaną o całkowitej powierzchni 2300,59m2. W tym powierzchni budowlanej jest ok. 9,5a. Powierzchnia budowlana jest z małym nachyleniem (woda na niej nie stoi). W 2025 roku przeprowadzone były prace geodezyjne: naniesienie punktów granicznych wraz z trwałymi znakami betonowy...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolno-budowlana Głębowice, ul. Jodłowa

260 000

1,1 ha

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa w miejscowości Głębowice (32-608), ul. Jodłowa. W skład oferty wchodzą: - 2 działki budowlane po ok. 10 ar (idealne pod zabudowę) każda, z osobnym dojazdem. - 90 ar gruntu rolnego. Łączna powierzchnia: 110 ar (1,1 ha). Lokalizacja: - Spokojna, zielona ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Wieprz, ul. Lawendowa

157 500

1050

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wieprz, ul. Lawendowa, o powierzchni 10,5 ara, łącznie z udziałem w drodze. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Przybradz, ul. Górna

150 000

1103

Na sprzedaż działka budowlana nr 148/62 o powierzchni 0,1103 ha (11,03a). Położona w Przybradzu (ul.Górna), gmina Wieprz, powiat wadowicki. Dojazd drogą utwardzoną. Cicha, spokojna okolica. Teren płaski.

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Głębowice Łazy

878 100

5854

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Głębowice - Łazy, gmina Osiek. To idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego - w otoczeniu pól, luźnej zabudowy i z piękną, otwartą przestrzenią. Parametry nieruchomości: Działka nr 1712/2 - ok....

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Frydrychowice

180 000

2311

Na Sprzedaż: Działka Budowlana - Frydrychowice Powierzchnia: 2311 m² Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną, zlokalizowaną w Frydrychowicach. Działka o powierzchni 23 ar (w tym 17 ar budowlane i 5 ar tereny leśne) stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących spokojnego miejsca do...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Gierałtowice Szpitalna, ul. św. Marcina

120 000

1030

BEZ POŚREDNIKA Sprzedam działki budowlano-usługowe 2MU/27 w Gierałtowicach Dojazd z drogi asfaltowej od strony ul Św. Marcina,oraz z drogi Szpitalnej,pozostała część,droga wydzielona o szer. 5m utwardzona. Media od strony Św. Marcina i Szpitalnej. Działki w całości budowlane zbliżone do prostokąta o...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Inwałd Korcza, os. Korcza

165 000

965

Prezentuję piękne, widokowe we działki budowlane w Inwałdzie na Oś. Korcza. Działek jest 5 o powierzchni od 965mkw do 1126mkw. Media: na sąsiedniej działce woda, gaz, złożono wniosek o przyłącze prądu. Dojazd: udział w drodze do wszystkich działek. Oś. Korcza znajduje się za Parkiem Rozrywki w In...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Wieprz Dół, ul. Beskidzka

179 000

1448

Do sprzedania działka budowlana płaska w Wieprzu k/Andrychowa bezpośrednio przy ulicy Beskidzkiej, klasyfikacja 6MU.1 - 6MU.94 z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pod zabudowę usługową i rzemiosło nieuciążliwe ( ogrodzenie z dwóch boków) , w sąsiedztwie rze...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Wieprz, ul. Beskidzka

98 000

1043

Sprzedam działkę budowlaną o numerze 6616/11. Działka znajduje się w miejscowości Wieprz, w około zabudowa jednorodzinna. Bardzo blisko szkoła i przedszkole, niedaleko znajduje się przystanek, sklep, przychodnia.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Wieprz, ul. Beskidzka

100 000

1067

Sprzedam działkę budowlaną o numerze 6616/3. Działka znajduje się w miejscowości Wieprz, w około zabudowa jednorodzinna. Z działką sąsiaduje szkoła i przedszkole, niedaleko znajduje się przystanek, sklep, przychodnia.

Zobacz ogłoszenie
14
Działka inwestycyjna Wieprz

690 000

4139

Działka inwestycyjna - Wieprz, 4139 m², za 690 000 zł, cena poniżej operatu szacunkowego. Cena za m²: 166,7 zł Powierzchnia 4 139 m² - działka 3186/48 : pow. 0,2525 ha - działka 3186/49 : pow. 0,1614 ha, Położona jest w miejscowości Wieprz przy granicy z Andrychowem, powiat Wadowicki, woj. Małop...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolno-budowlana Graboszyce

2 000 000

3 ha

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym z działkami budowlanymi i rolnymi o powierzchni ok.3-hektarów.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Graboszyce są to malownicze okolice Doliny Karpia.Wszelkie inf.na priv.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Wieprz, ul. Wiśniowa

130 000

1320

Sprzedam działkę budowlaną o numerze 1389/10. Działka usytuowana jest w centrum Wieprza, idealne położenie do zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przystanek, sklepy, itp. Działka sąsiaduje z działka nr 1389/9 o powierzchni 0,1354 ha i także jest na sprzedaż....

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Graboszyce

100 000

1,2 ha

Oferta obejmuje działkę typowo rolną o powierzchni 1,2ha. W tej samej lokalizacji jest dostępna druga - większa działka. Możliwa sprzedaż całości lub częściowa. Działki zlokalizowane w dobrej okolicy, ok. 5km od Zatora, posiadają drogę dojazdową gruntową. Proponowana cena 15zł/m2. Ogłoszenie bezpośr...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
17
Działka inwestycyjna Roków, Rekreacyjna

249 000

4350

| Działka budowlana 43 a obok Wadowic - możliwa zabudowa jednorodzinna lub usługowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w m. Roków o powierzchni 4350 m 2 . Działka prostokątna, o wymiarach ok. 22 x 196 m, niezadrzewiona, dobrze nasłoneczniona. Działka stanow...