Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Chudów ul. Zabrska Najwięcej bez pośredników

Średnia 304 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Chudowa ul. Zabrska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Chudowie ul. Zabrska można kupić za 230 tys zł, a najdroższe za 230 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 230 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 304 zł.

4
Działka budowlana Chudów, ul. Zabrska

231 000

760

Do sprzedania atrakcyjna działka z widokiem na zamek  w Chudowie. Działka położona jest na granicy Paniówek i Chudowa przy ul.Zabrskiej.Działka posiada wydane pozwolenie na budowę budynku jedorodzinnego, dwukondygancyjnego o powierzchnii użytkowej 119 m2.Media- prąd, woda, gaz w drodze. Dojazd z uli...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
9
Działka budowlana Paniówki, ul. Zabrska

245 000

758

Sprzedam działkę budowlaną nr 2079/90, o powierzchni 758m2. Wymiary działki: szerokość 21 metrów, długość 35 metrów. Kształt działki: prostokąt. Działka położona jest w Paniówkach przy ulicy Zabrskiej 1. Jest to jedna z 7 działek na osiedlu domów jednorodzinnych (do sprzedania pozostały tylko 3 dzia...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Gierałtowice, ul. Stachury

1 900 000

8303

Na sprzedaż działka w 3 wariantach (zaznaczonych na zdjęciu): czerwony (22,24 ar), niebieski (50,79 ar), zielony (60,79 ar) lub całość (czerwony+zielony 83,03 ar). Od ul. Stachury na północy dostęp do wody, gazu i prądu.

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Paniówki, ul. Gliwicka

360 500

1030

Posiadam do sprzedania działki budowlane zlokalizowana w Paniówkach, gmina Gierałtowice w rejonie pływalni WODNIK, posiadają bezpośredni dostęp do drogi nr 44 Gliwice – Mikołów, szerokość 36 m . Działki w obowiązującym MPZP oznaczone jako 6 UM - tereny zabudowy usługowo–mieszkaniowej 1. Przeznacz...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka Mikołów Borowa Wieś, ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego

399 000

2807

Witam, Jak w tytule, sprzedam działkę usytuowaną na granicy Rudy Śląskiej z Mikołowem, po mikołowskiej stronie. Dokładny adres działki to ul. Czarneckiego 35, ale wjazd jest od ulicy Pogodnej. Działka z służebnością przejazdu i przechodu wpisaną w akt notarialny. Nr działki to 1275/60. Przeznacze...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Przyszowice

390 000

1055

Sprzedam działkę budowlaną w Przyszowicach, przy granicy z Gliwicami. Działka ładna, prostokątna, ok. 35m x 30 m. Udział w drodze (droga w trakcie realizacji). Woda w granicy działki. Gaz w granicy działki. Prąd w granicy działki.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Przyszowice, ul. Brzozowa

230 000

1001

Na sprzedaż - działki budowlane 447/59 i 448/59 | 1001 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1001 m², składająca się z dwóch działek ewidencyjnych nr 447/59 oraz 448/59. Najważniejsze informacje: - Powierzchnia: 1001 m² - Status: działka budowlana - Warunki zabudowy: wy...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Mikołów, ul. Magnolii

351 900

782

Sprzedam działkę o powierzchni 0,0782 ha. Atuty lokalizacji: - Narożne usytuowanie - brak sąsiada z jednej strony od ulicy. - Bardzo dobre nasłonecznienie przez cały dzień. - Spokojna okolica niskiej zabudowy jednorodzinnej. - Blisko lasu, ścieżek rowerowych i centrum (10 minut autem). - Media w dr...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Gierałtowice, ul. Stachury

250 000

1059

Sprzedam działkę budowlaną w Gierałtowicach przy Ul. Stachury (boczna) Cena podlega negocjacji prosze o kontakt na nr tel podany w ogłoszeniu do godz 22 T*e*l 7*8*6*2*5*5*8*5*5

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Chudów

350 000

2697

Działka w Chudowie o powierzchni 2697m2, blisko zamku i centrum. Dojazd drogą asfaltową. Kształt regularny. W pełni uzbrojona (woda, gaz, elektryka) oraz kanalizacja bytowa w działce. Nie obciążona na rzecz osób trzecich. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy. Cena do nego...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Mikołów Paniowy, ul. Kąty

240 000

3259

Dzień dobry. Sprzedam działkę rolną nr. dz. 629/99 o powierzchni 3259m2 w miejscowości Mikołów; Kąty/Paniowy. Do działki przynależy droga gruntowa z prawem własności. MikW okolicy Fish Park "Rybołówka" Wszelkich informacji udzielę telefonicznie 605589005

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Mikołów Paniowy, ul. Mokierska

240 810

1047

Oferujemy działkę przy skrzyżowaniu z drogą na Rusinów. Działka jest płaska, o trapezowym kształcie - z tej ściętej strony biegnie droga powiatowa, ul. Mokierska - kilkadziesiąt metrów za działką w stronę Mokrego jest przystanek autobusowy. W pozostałym zakresie działka ma kąty proste - jest kształt...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Ornontowice, ul. Orzeska

200 000

700

Witam sprzedam działke ogrodzona siatką leśna, działka w kształcie prostokąta ,teren równy i zadbany.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Ornontowice, ul. Kolejowa

262 950

1753

Sprzedam nieruchomość zlokalizowaną w powiecie mikołowskim, gminie Ornontowice, w Ornontowicach przy ulicy Kolejowej, o numerze geodezyjnym 1552/12, o obszarze 0.17.53 ha Działka jest niezabudowana, posiada dostęp do drogi publicznej, a w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Ornontowice jes...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Chudów, ul. Brzezina

359 000

997

Na sprzedaż działka budowlana - Chudów, przy ul. Brzezina, gmina Gierałtowice. Powierzchnia działki: 997 m². Numer działki: 2142/56. Lokalizacja: Działka znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Gliwic oraz Katowic. W pobliżu szkoła, sklepy oraz znany Zamek w Chudów. Ksz...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Ornontowice, ul. Kolejowa

279 000

1000

Na sprzedaż działka budowlana w Ornontowicach przy ulicy Kolejowej o powierzchni 1000 m2. Nr ewidencyjny działki 2828/170. Działka mieści się w spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. - Prąd dociągnięty do działki. - Gaz, woda w drodze. - Kanalizacja w trakcie budowy. Przystanek autobuso...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Ruda Śląska Halemba, ul. Młyńska

596 000

1324

Działka z możliwością zabudowy. Nr. Działki 1003/125 Gmina Ruda Śląska Obręb Halemba

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Ornontowice Kolonia Graniczna, ul. Graniczna

290 000

1900

DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni około 1900 m2 (mogę sprzedać dwie po 950 m2) usytuowana w spokojnej części Ornontowic przy ul. Granicznej Działka budowlana w MPZP oznaczona jako: - MN tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Wzdłuż działki utwar...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Gierałtowice

27 000

347

Witam; Sprzedam działkę w spokojnej okolicy w Gierałtowicach Działka ma 347m2 Posiada altanke murowaną 4x5 Wodę bierzącą,możliwość podłączenia prądu,na działce znajduje się murowany gril z wędzarnikiem. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Ruda Śląska Halemba, ul. Piotra Skargi

1 000 000

2847

Działka w kształcie prostokąta, w planie miejscowym 35MNU - mieszkalnictwo i usługi. Działka duża, w pięknej okolicy, na uboczu, cicho, zielono.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Chudów, ul. Szkolna

239 000

1100

Do sprzedania działka budowlana wraz z droga dojazdową w Chudowie położona w cichym i spokojnym miejscu. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa przedszkole ośrodek zdrowia i blisko dojazd do autostrady A-4 Działka w drugiej inni zabudowy, z projektem pięknego domu. Cześciowo uzbrojona - woda plus...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Ornontowice, ul. Zamkowa

279 000

1540

Piękna działka budowlana uzbrojona bez pośredników super okolica .Interesująca działka w Ornontowicach przy ul. Zamkowej, do zabudowy jedno lub wielorodzinnej, albo nieuciążliwej działalności gospodarczej. Dojazd bezpośrednio z drogi. Działka jest z trzech stron ogrodzona, wszystkie media w drodze. ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Gierałtowice

54 000

400

Dzień dobry, Na sprzedaż oferowany jest ROD - Działka rekreacyjna (ogródek działkowy) usytuowany na terenie ogrodów działkowych w Gierałtowicach. Powierzchnia działki 4 ary, na której znajduje się murowana altana o powierzchni 35 m+ taras na długości całej altany. Domek posiada własne media tj. wod...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Przyszowice, ul. Południowa

506 000

2200

Sprzedam działki budowlane, uzbrojone zlokalizowane przy ul. Południowej w Przyszowicach, 44-178. Dokładna powierzchnia Działka nr 1 - 748m2 Działka nr 2 - 727m2 Działka nr 3 - 725m2 Zachęcam do kontaktu! Kontakt tylko telefoniczny 

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
5
Działka budowlana Ruda Śląska Bykowina, ul. Józefa Rymera

730 000

3132

Działka inwestycyjna w Rudzie Śląskiej - Bykowina | 3132 m² | 730 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni 3132 m² , zlokalizowana w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Rudy Śląskiej - Bykowinie . Atuty nieruchomości: Powierzchnia: 3132 m...

Zobacz ogłoszenie
19
Działka inwestycyjna Ruda Śląska Wirek, ul. Pawła Stalmacha

317 100

755

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY RONDZIE - ZABUDOWA MIESZKANIOWO-USŁUGOWA Ruda Śląska - Wirek | ul. Stalmacha / Rondo Powstańców Śląskich Powierzchnia: 755 m² Cena: 317 100 zł (420 zł/m²) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w ścisłym centrum Rudy Śląskiej - bezpośredni...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka inwestycyjna Knurów Krywałd, ul. Zwycięstwa

260 000

2314

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2314 m, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Knurówie, w dzielnicy Krywałd, przy ul. Zwycięstwa. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolem K4.4 P, co oznacza przeznaczenie podstawowe: tereny p...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Orzesze

156 000

800

Do sprzedaży działka budowlana - Orzesze - Gardawice. Działka w kształcie regularnego prostokąta, z dogodnym dojazdem z drogi głównej, ostatni odcinek drogą utwardzoną . Nieruchomość objęta MPZP - w symbolu MN z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, z możliwością prowadzenia usług nieuciążliw...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Zabrze, ul. Chłopska

107 000

150

NUMER OFERTY W BIURZE: STVCM8516 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 150 m2 położonej w Zabrzu przy ulicy Chłopskiej. Dla działki został zatwierdzony projekt zagospodarowania terenu i projekt architektoniczno-budowlany na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulok...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka Knurów Szczygłowice, ul. Leśna

279 000

1882

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Marzy Ci się się wybudowanie domu w miejscu zielonym, cichym, z dojazdem do sklepów, szkoły, przedszkola w zaledwie 10 minut? Zapoznaj się z tą ofertą bo być może jest właśnie dla Ciebie!! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia na sprzedaż działkę o numer...