Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Białystok Os. Młodych Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 038 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Białegostoku Os. Młodych - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Białymstoku Os. Młodych można kupić za 580 tys zł, a najdroższe za 580 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 580 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 1038 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Os. Młodych to ul. Pod Krzywą (1 ogłoszenie).

1
Działka budowlana Białystok Os. Młodych, ul. Pod Krzywą

580 000

559

Na sprzedaż 2/3 działki budowlanej rogowej na osiedlu Mickiewicza, ulica pod Krzywą i Szczecińska. Działka o powierzchni 559m2, wszystkie media. Działka numer. 233 Identyfikator działki: 206101_1.0010.233 Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
5
Działka inna Izabelin, ul. Husarska

750 000

2420

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2420 m² – idealne miejsce pod budowę domu lub inwestycję. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych: 11/18 – 1901 m² 11/22 – 519 m² Działki położone są obok siebie, co daje możliwość zarówno wykorzystania ich jako jednej większej przestrzeni, j...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka inwestycyjna Białystok Pieczurki, ul. Ziemska

599 000

1140

Działka na Pieczurkach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej zlokalizowanej przy ulicy Ziemskiej w Białymstoku , osiedle Pieczurki. Działka o łącznej powierzchni 1140m 2 o numerach ewidencyjnych: 611/4, 610/5, 1655/5, 1655/6. W tej lokalizacji obowiązuje...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Porosły

690 000

1533

Porosły -blisko miasta Polecamy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową. Działka o powierzchni 1533m znajduje się w drugiej linii zabudowy. Jest w kształcie kwadratu o wymiarach ok 39x39. Media: prąd, wodociąg, obok kanalizacja oraz gaz. W bezpośredniej styczności zabudowa j...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka inwestycyjna Porosły

1 750 000

4300

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA/USŁUGOWA W POROSŁACH Zapraszamy na prezentację atrakcyjnej działki położonej na granicy miasta Białegostoku w miejscowości Porosły. Działka 4300m o wymiarach szerokość 40m x 116m długość, Wymiar idealny pod osiedle domów lub pod działalność. Działka w planie zagosp...