Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Aleksandrów Łódzki ul. Targowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 300 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Aleksandrowa Łódzkiego ul. Targowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Aleksandrowie Łódzkim ul. Targowa można kupić za 390 tys zł, a najdroższe za 390 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 390 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 300 zł.

5
Działka inwestycyjna Aleksandrów Łódzki, ul. Targowa

390 000

1298

Przedstawiam Państwu idealną nieruchomość do prowadzenia działalności. Działka nadaję się również do budowy domu jednorodzinnego. Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchnie 1298 m2, oznaczoną numerem ewidencyjnym 78/1. Nieruchomość znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, bezpośrednio przy DK 72. Dzia...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
5
Działka budowlana Aleksandrów Łódzki

320 000

1731

Nowe

NUMER OFERTY W BIURZE: SDZ/B/KLb4/2026 Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1731 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Aleksandrowie Łódzkim. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca, które łączy bliskość natury, przestrzeń oraz komfort życia poza miejskim zgi...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Aleksandrów Łódzki

249 000

1051

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Marzysz o domu wśród ciszy i zieleni? Działka w Placydowie to świetna opcja dla osób ceniących prywatność i kontakt z naturą. Oferujemy pięknie położoną nieruchomość o powierzchni 1051 m² w obrębie Placydów - Wola G...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Rąbień

200 000

1134

Mamy do zaoferowania działki budowlane, położone w malowniczej okolicy Łodzi o pow. 665m2, 783m2, 728m2-z przyłączem wody na działce, 732m2, 981m2 w kształcie prostokąta z pozwoleniem na budowę budynku Azuryt Archido. Istnieje możliwość wystąpienia o projekt zamienny. Nieruchomości położone w cichej...

Zobacz ogłoszenie
20
Działka budowlana Rąbień, ul. Rojna

899 000

2442

Na sprzedaż duża piękna działka o numerze ewidencyjnym 440/2, przy ulicy Rojnej w Łodzi( adresowo Rąbień) o powierzchni 2442,1 metrów kwadratowych Działka w MPZP z oznaczeniem - Q30U/MN ( Tereny zabudowy Usługowej z Budynkiem Mieszkalnym) Na działce znajdują się dwa domy: - Jeden parterowy z poddas...