Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Zawada Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 556 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Zawady - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Zawadzie można kupić za 500 tys zł, a najdroższe za 500 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 500 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 5556 zł.

7
dom wolnostojący Zawada

500 000

90

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 wraz z działką 30 ar. Dom znajduje się 9 km od Łęczycy. Dom posiada ogrzewanie CO na ekogroszek.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
dom wolnostojący Topola Królewska

450 000

60

Sprzedam dom z potencjałem – Topola Królewska 30. Na sprzedaż dom o powierzchni 60 m², położony na dużej, ustawnej działce 1800 m², w doskonałej lokalizacji. Dodatkowym atutem jest budynek gospodarczy 80 m², który daje wiele możliwości adaptacyjnych. Najważniejsze informacje: • instalacja fotowoltai...

Zobacz ogłoszenie
8
gospodarstwo Borki

900 000

108

Sprzedam dom z dużą działką, stawem i budynkami gospodarczymi. Dom jest położony w miejscowości Borki, zaledwie 5 km od Łęczycy. --- Parametry nieruchomości: • Powierzchnia działki: 6000 m² • Powierzchnia domu: 108 m² • Powierzchnia budynków gospodarczych: 237 m² • Rodzaj zabudowy: dom parterowy ...

Zobacz ogłoszenie
2
dom wolnostojący Grabów, ul. Mickiewicza

150 000

66

Pierwsza nieruchomość położona przy ulicy Mickiewicza. Działka o powierzchni 100 m², dom o powierzchni 66 m² (woda, prąd, kanalizacja). Cena: 150 000 zł. Druga nieruchomość położona przy ulicy Spółdzielczej. Działka o powierzchni 76 m², dom dwuizbowy, częściowo murowany, częściowo drewniany, o p...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
17
dom wolnostojący, 5 pokoi Stanisławów

790 000

145

5 pok.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6485 m², zabudowana domem jednorodzinnym oraz dużym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do miasta – ok. 5 km od granicy miasta Kutna i ok. 8 km od centrum. Dom jednorodzinny o powierzchni całkowit...