Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Wilkowisko Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 313 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Wilkowiska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Wilkowisku można kupić za 850 tys zł, a najdroższe za 850 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 850 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 5313 zł.

8
dom wolnostojący, 5 pokoi Wilkowisko

850 000

160

5 pok.

Oferuję na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w spokojnej i malowniczej okolicy, idealny dla rodzin szukających komfortu oraz bliskości natury. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wilkowisko, zaledwie 12 km od miasta Żagań i 15 km od Żar. --- SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI: • Powierzchnia: 160 ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
dom wolnostojący Bożnów

1 490 000

180

Na sprzedaż wyjątkowy dom z bali, położony na przestronnej działce o powierzchni 1500 m², bezpośrednio przy rzece Bóbr. Nieruchomość znajduje się w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej naturą, z dala od miejskiego zgiełku. Dom zachwyca swoim naturalnym charakterem - solidne drewniane bale two...

Zobacz ogłoszenie
6
kamienica Żary

1 600 000

264

Sprzedam kamienicę w Żarach po byłej piekarni. Budynek składa się z dwóch części. Przy ulicy dwupiętrowa kamienica: Parter użytkowy (powierzchnia handlowa i socjalna). Piętro - mieszkanie ok. 120m2. Poddasze. Druga część to budynek dwupiętrowy: Parter - hala produkcyjna 45m2 (po wyburzeniu pieca p...

Zobacz ogłoszenie
7
dom wolnostojący Bożnów

810 000

362

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Bożnowie (gmina Żagań, województwo lubuskie). Spokojna i zielona okolica, idealna dla osób ceniących ciszę oraz bliskość natury. Nieruchomość znajduje się niedaleko Żagania, co zapewnia szybki dojazd do sklepów, szkół, urzędów oraz innych punktów usługowych....

Zobacz ogłoszenie
1
dom wolnostojący Żary

840 000

200

Sprzedam dom dwupiętrowy z poddaszem i tarasem. Posiada 3 osobne wejścia. Powierzchnia: prawie 200 mkw. Lokalizacja: spokojna okolica przy lesie, Żary.

Zobacz ogłoszenie
4
dom wolnostojący, 3 pokoje Iłowa, ul. 1 Maja

930 000

81

3 pok.

Sprzedam nowowybudowany dom gotowy do zamieszkania o powierzchni mieszkalnej 82m2. 3 pokoje, duża kuchnia z salonem, łazienka (WC, wanna, prysznic), przedpokój i pomieszczenie techniczne (z WC i umywalką). W każdym z pokoi i w przedpokoju są zamontowane szafy wnękowe. Kuchnia wyposażona w meble n...