Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Szydłowiec ul. Jana Kilińskiego Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 500 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Szydłowca ul. Jana Kilińskiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Szydłowcu ul. Jana Kilińskiego można kupić za 1.3 mln zł, a najdroższe za 1.3 mln zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 1.3 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 6500 zł.

3
kamienica Szydłowiec, ul. Jana Kilińskiego

1 300 000

200

Na sprzedaż - Kamienica w centrum Szydłowca, ul. Kilińskiego 1D. Na sprzedaż atrakcyjna kamienica zlokalizowana w ścisłym centrum Szydłowca przy ul. Kilińskiego 1D. Powierzchnia całkowita: ok. 200 m² Rodzaj nieruchomości: kamienica Stan prawny: pełna własność Lokalizacja: centrum miasta, blisko Ry...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
14
dom wolnostojący, 5 pokoi Szydłowiec, ul. Metalowa

1 100 000

206

5 pok.

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 206,5 m², z użytkowym poddaszem. Zbudowany z betonu komórkowego, z utwardzonym dojazdem. Posiada garaż oraz system klimatyzacji. Ogrzewanie gazowe i z wykorzystaniem pompy ciepła zapewnia komfort przez cały rok. Działka ma 1300 m², co daje wiele możliwości zag...

Zobacz ogłoszenie
7
dom wolnostojący, 7 pokoi Szydłowiec

1 500 000

180

7 pok.

Sprzedam dom, 2 piętra, 7 pokoi. Wszystkie media: fotowoltaika 10 kW, prąd, gaz. Ocieplony, nowy design. Dwie loggie - kryte balkony do połowy. Do tego budynek magazynowy 120 m². Szydłowiec, mazowieckie. 

Zobacz ogłoszenie
2
dom wolnostojący, 4 pokoje Szydłowiec Stary Książek, ul. Książek Stary

950 000

140

4 pok.

Dom gotowy do zamieszkania Ogrzewanie podłogowe piec na ekogroszek Więcej zdjęć w wiadomości prywatnej Cena do negocjacji

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący Szydłowiec

430 000

170

Dom jednorodzinny w spokojnej dzielnicy Szydłowca. Wszystkie media na działce: gaz ziemny, wymienione okna, dach wymieniony z eternitu, piec na ekogroszek. Dom: dwie kondygnacje, parter i piętro. Łącznie 6 pomieszczeń plus łazienka na parterze oraz piwnica duża. Działka ładna, długa, do zagospoda...

Zobacz ogłoszenie
25
dom wolnostojący, 6 pokoi Szydłowiec, ul. gen. Józefa Sowińskiego