Chełm
ul. Wojsławicka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
409 800
Powierzchnia
65
Cena za m²
6285
Piętro
parter
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Wojsławicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Wojsławicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Wojsławicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Wojsławicka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Wojsławicka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Wojsławicka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Wojsławicka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Wojsławicka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Stylowe i wygodne 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul.Wojsławicka) sprzedam z powodu wyjazdu. Lokal mieszkalny położony w cichej okolicy lecz z w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, szkół, przedszkola, uczelni wyższej oraz przychodni. Wszędzie tam można dojść pieszo. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, ale wymaga odświeżenia (wg własnego gustu kupującego) i posiada wszystkie nowe instalacje (prąd, woda, gaz). W pokojach i kuchni na ścianach położone są gładzie, przy czym kuchnia jest częściowo wykafelkowana. Łazienka jest wykafelkowana w całości. Na podłogach w pokojach leży dębowy parkiet, w kuchni i przedpokoju leży kamienna terakota a w łazience terakota łazienkowa. W łazience jest ogrzewanie podłogowe. Mieszkanie posiada dodatkowo spore wydzielone 4 pomieszczenie zwane garderobą, która zastępuje jakiekolwiek szafy. Do lokalu przynależy piwnica. Na ten moment w mieszkaniu znajduje się trochę mebli. Los ich jest do uzgodnienia. Lokal jest niezadłużony oraz niezastawiony i dostępny od zaraz. Lokal jest zarządzany przez wspólnotę i ma niski czynsz (ok.250 zł plus zużycie plus podatek od nieruchomości i gruntowy) Mieszkanie znajduje się w bloku z pustaków i tym samym jest w nim wyjątkowo cicho z miłym wrażeniem przebywania w domu jednorodzinnym. Agentom i innym pośrednikom z góry dziękuję. Telefon kontaktowy : [numer].

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,20 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku
  • Chełm, ul. Wojsławicka
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Chełm, Wojsławicka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.