Zalesie

działka budowlana na sprzedaż

Cena
165 000
Powierzchnia
1122
Cena za m²
147
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 1 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 2 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 3 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 4 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 5 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 6 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 7 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 8 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 9 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 10 Działka budowlana Zalesie. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Na sprzedaż foremne działki we wsi Zalesie gm. Żabie Wola, powiat grodziski. Jeżeli szukasz spokoju, ciszy, sielskich krajobrazów Mazowsza, a jednocześnie szybkiego dojazdu bez korków do Warszawy to miejsce jest dla Ciebie .

W ofercie jest jedna lub dwie sąsiadujące ze sobą działki. Działki mają kształt prostokąta 28x39m., powierzchnię 1.122m2. i 1.119m2., są częściowo zadrzewione. Cena po 165.000 zł za każdą. Możliwość negocjacji ceny przy zakupie obu działek.

Uwaga: Oznaczenie użytku gruntowego obu działek: Lzr - grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych.
Oznaczenie konturu (działka 1122m2): RIVa, RIVb, RV (ziemia rolna klasy IVa, IVb, V, po ok. 1/3 udziału)
Oznaczenie konturu (działka 1119m2): RIVa (ziemia rolna klasy IVa)

Wg MPZP działki te są na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (symbol w planie MN). Na każdej z nich po dopełnieniu formalności związanej ze zmianą klasyfikacji gruntu, można wybudować dom jednorodzinny lub bliźniak o wysokości do 10m, garaż do wys 6m, pow. zabudowy działki do 22%, pow. biologicznie czynna działki minimum 60%, maksymalna intensywność zabudowy 0,30. Dopuszczalna funkcja: usługi towarzyszące - w kubaturze budynku mieszkalnego, powierzchnia usług do 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego.

Dojazd do działek lokalną drogą utwardzoną, od drogi asfaltowej 900m, od drogi asfaltowej z innego kierunku 30m. Otoczenie działek, to podobne, niezabudowane jeszcze, zadrzewione działki, z jednej strony grunt rolny. Jedna z działek graniczy z drogą utwardzoną krótszym bokiem, na obie działki można wjechać z drogi prywatnej, w tym celu utworzonej przez właścicieli okolicznych działek. Kupując działkę kupuje się również udział w drodze prywatnej.
Media: w drodze woda, prąd (50m), we wsi gaz (ok 350m).

Lokalizacja jest świetnie skomunikowana z Warszawą.
Do drogi lokalnej wzdłuż trasy szybkiego ruchu S8, prowadzącej do wjazdu w Siestrzeni 1,2km, skąd do Warszawy 30 km, do wjazdu na obwodnicę Grodziska (planowane oddanie 12.2022r) w kierunku autostrady A2 - 9km.
Do przystanku komunikacji autobusowej Grodzisk Maz. - Zabia Wola 450m.
W odległosci około 1,2km sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, ZOZ, poczta, w Grodzisku wszystkie udogodnienia, szkoły, parki, szpital, CH, sklepy, targ, obiekty sportowe. W pobliskich Ksiażenicach Akademia Piłkarska Legii Warszawa, Legia Training Center 7km.

Polecamy i serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją, a jeśli będzie taka potrzeba, nasi eksperci kredytowi pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych na rynku.
Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie reals.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

  • Zalesie, gmina Żabia Wola, powiat grodziski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1122 m².
  • Długość: 39 m, szerokość: 28 m, wymiary działki: 28x39m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zalesie Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.