Pruszcz Gdański
ul. Nad Radunią
nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Cena
1 290 000
Powierzchnia
1147
Cena za m²
1125
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Pruszcz Gdański, ul. Nad Radunią. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Pruszcz Gdański, ul. Nad Radunią. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Pruszcz Gdański, ul. Nad Radunią. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Pruszcz Gdański, ul. Nad Radunią. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Pruszcz Gdański, ul. Nad Radunią. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Pruszcz Gdański, ul. Nad Radunią. Zdjęcie 6 Nieruchomość komercyjna Pruszcz Gdański, ul. Nad Radunią. Zdjęcie 7 Nieruchomość komercyjna Pruszcz Gdański, ul. Nad Radunią. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Nieruchomość Inwestycyjna, Komercyjna Mieszkaniowo - Usługowa,idealna pod Gabinety Usługowe,np Lekarskie Notarialne/Sklep/Sala Bankietowa Restauracja/Hotel/Mieszkania w Centrum Pruszcza Gdańskiego.
Sprzedam Nieruchomość,Grunt działka budowlana; mieszkaniowo- usługowa wraz z istniejącym do remontu budynkiem w przeznaczeniu na gabinety i mieszkania.
Nieruchomość w idealnej lokalizacji, mieszcząca się w centrum Pruszcza Gdańskiego, oddalona 700 metrów od Urzędu Miasta Pruszcz Gdański oraz 400 metrów od dworca PKP, w bliskiej lokalizacji, około 90 metrów przepływa urokliwa rzeka Radunia, brzegi i ścieżki rowerowe są po rewitalizacji.
Budynek graniczy jedną ścianą z nowo powstającym Motelem,Pokoje gościnne
Nieruchomość znajduje się w Pruszczu Gdańskim przy ul. Nad Radunią 45A
Działka o powierzchni 1147 metrów kwadratowych uzbrojona we wszystkie media.
Obecny status działki to działka mieszkaniowo usługowa.
Na działce znajduje się duży 330 metrowy dom do remontu, adaptacji,
do którego zostały już wykonane przez architekta plany,( koszt wyniósł 30 tyś złotych),plany oddam nowemu właścicielowi.
W planie tym, budynek został podzielony na 4 mieszkania dwupokojowe, oraz 3 gabinety usługowe.
Budynek można rozbudować, lub dostawić całkiem nowy budynek, odpowiadający własnej koncepcji inwestora, np. zmieniając na większą ilość gabinetów usługowych i mieszkań.
Nieruchomość idealnie nadaje się na mieszkania jak i np. gabinety lekarskie, usługi notarialne, aptekę, gabinety usługowe, itp.
Nieruchomość idealna jako inwestycja dla Dewelopera, Przedsiębiorcy, Inwestora.
Idealna inwestycja dla wybudowania lokali mieszkalnych wraz z pomieszczeniami usługowymi, gabinetami, z których to można czerpać comiesięczne dochody z wynajmu lub z sprzedaży.
Sądzę, jeśli była by taka potrzeba, to poprzez zaangażowanie i zabiegi, złożenie wniosków do Urzędu Miasta, w przyszłości można by zmienić status działki i uzyskać status działki mieszkaniowy wielorodzinny/usługowy.
Koszt kupna Nieruchomości wynosi 1124zł za 1 metr kwadratowy co daje kwotę 1290000zł, cena tylko do niewielkiej negocjacji.
Proszę o kontaktowanie się firm pośredniczących, tylko tych które za pośrednictwo w sprzedaży, otrzymają z mojej strony 20 tyś zł, umowa nie na wyłączność, podpisze zobowiązanie już pod konkretnego klienta.
W razie pytań proszę o kontakt pod nr tel

  • ul. Nad Radunią, Pruszcz Gdański, powiat gdański
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 1147 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Pruszcz Gdański, Nad Radunią Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.