Warszawa Ursus

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
730 000
Powierzchnia
69
Cena za m²
10580
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Ursus. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie 69m2 bezpośrednio. Salon z kuchnią, sypialnia, mały pokój, łazienka, przedpokój. Mieszkanie w 90-letniej kamienicy, która w najbliższym czasie ma zostać poddana modernizacji (zmiana dachu, elewacja, remont klatki schodowej). W cenę wchodzi piwnica 12m2 oraz garaż stojący na posesji kamienicy. Sufity z paneli, podłogi drewniane dębowe. Drzwi drewniane. Okna białe plastikowe. Z salonu wyjście na balkon. Pierwsze piętro. Mieszkanie mieści się blisko stacji PKP. W pobliżu przystanki autobusowe, sklepy, przedszkola, park. Więcej informacji pod nr telefonu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Warszawa, Ursus
  • Balkon, piwnica, garaż, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Ursus Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.