Mielec
ul. ks. Piotra Skargi
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
269 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
4918
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Mielec, ul. ks. Piotra Skargi. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Doskonała okazja dla singla lub pary, marzącej o własnym mieszkaniu.

Mieszkanie o pow. 54.7m2 znajdujące się na 2gim piętrze w trójkondygnacyjnym bloku przy ulicy Ks. Skargi 2 w Mielcu. Składa się ono z salonu, sypialni, łazienki wraz z toaletą, a także kuchni i przedpokoju. Zacznijmy od miejsca wypoczynku, w którym spędzisz dużą część dnia czy nocy, sypialnia bo o niej mowa jest dobrze rozplanowana dzięki czemu znajduje się w niej dużego formatu łóżko. Pomieściła się w niej również szafa, komoda a także większy stół wraz z krzesłami. Salon czy miejsce, w którym toczy się życie przez cały dzień, jest on ustawny oraz przestronny, a dzięki światłu, które wpada do niego z dwóch stron również oświetlony przez większą część dnia. Kształt pomieszczenia zapewnia dowolność rozmieszczenia mebli i wyposażenia a dzięki dostępowi do mediów łatwość montażu RTV. Za oknem znajdują się drzewa które rzucają cień na budynek dzięki temu jest on również osłonięty od wiatru czy nadmiernego słońca. Łazienka jest wyposażona w kabinę prysznicową, toaletę oraz umywalkę. Znajduje się tam również pralka i piecyk gazowy. jednak co być może dla Ciebie ważne niebawem ciepła woda będzie dostarczana przez miasto co wykluczy konieczność używania piecyka gazowego całkowicie.

Pod lokalem również znajduje się parking z wyjazdem jednokierunkowym co ułatwi wyjechanie z zabudowy miejskiej do głównej drogi. Kilka minut jadąc Aleją niepodległości dzieli Cie od Specjalnej Strefy Ekonomicznej.(7min samochodem, 15-20min rowerem). Jeśli martwisz się o zakupy to całkowicie niepotrzebnie, w bezpośrednim sąsiedztwie są sklepy (zarówno małe osiedlowe, jak i większe). Lubisz zjeść "na mieście" lub zamówić coś do domu? Fratelli, Rock`n Roll czy Fast&&Furious przyjdą Ci z pomocą i pysznym jedzeniem. Poza tym pełna infrastruktura, banki czy bankomaty, kioski i wszystko co statystyczny Polak potrzebuje. Centrym Handlowe "Pasaż" to kolejny atut, z jego bliskości nie raz się pewnie ucieszysz. W okolicy również szkoła oraz przedszkole(żłobek) a także urząd miasta, policja, szpital są również w pobliżu.

Zarządcą budynku jest MZMB, czynsz wynosi 570zł/ miesięcznie. Do mieszkania także przynależy piwnica. W okolicach i pod samym blokiem sporo miejsc parkingowych.  

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,70 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowym bloku
  • Mielec, ul. ks. Piotra Skargi
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Mielec, ks. Piotra Skargi Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.