Świdnica Centrum
pl. Grunwaldzki
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
311 000
Powierzchnia
63
Cena za m²
4911
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedaży ciepłe i słoneczne mieszkanie w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Świdnicy. W skład mieszkania wchodzą dwa duże, jasne pokoje. Ustawny salon i oddzielna sypialnia. Dodatkowo duży przedpokój z pakowną szafą w zabudowie oraz wydzieloną spiżarnią. Jasna kuchnia z oknem i łazienka z WC. W 2019r. zainstalowano ogrzewanie gazowe z nowym ekonomicznym piecem dwufunkcyjnym renomowanej firmy Termet wraz z grzejnikami. Mieszkanie po remoncie do lekkiego odświeżenia wedle uznania kupującego. Podłogi wyłożone częściowo glazurą i panelami w odcieniach drewna. Okna PCV, nowe drzwi wejściowe dwuzamkowe. Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz wydzielona część strychu zamykana na klucz. Przed kamienicą znajduje się wiele miejsc parkingowych. W bliskiej odległości zabytkowy rynek, sklepy, poczta, szkoła.
W cenie mieszkania może pozostać część wyposażenia po wcześniejszym uzgodnieniu.
Rozważę zamianę na mniejsze mieszkanie w Świdnicy z dopłatą.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63,33 m²
  • 4 piętro w kamienicy
  • Świdnica, Centrum, pl. Grunwaldzki
  • Piwnica, możliwość dokupienia garażu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Świdnica Centrum, pl. Grunwaldzki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.