Zarzecze
ul. Podgroble
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
260 000
Powierzchnia
140
Cena za m²
1857
Pow. działki
500
Rok budowy
1990
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 5 pokoi Zarzecze, ul. Podgroble. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow.160m2 rok budowy 1990,murowaną z pow. użytkowaną na cele mieszkalne 140m2 pow. użytkowej z dachem płaskim pokrytym papą termozgrzewalną, budynek otynkowany z zewnątrz wyposażony w instalacje gazową-elektryczną-wodną z kanalizacją miejską w trakcie realizacji projektu gminnego, centralne ogrzewanie aktualnie bez kotła, jest do zainstalowania wedle norm dla źródeł ogrzewania budynków gospodarstw domowych, okna po części plastikowe,po części drewniane. Budynek opróżniony i wysprzątany z wszelkich zbędnych mebli i przedmiotów, które mogłyby kolidować z przyszłymi pracami adaptacyjno-remontowymi przeprowadzanymi przez nowego właściciela według jego koncepcji i gustu.Nieruchomość po kupnie wolna bez obciążeń prawnych z czystą hipoteką oraz bez osób tam zameldowanych. Rozkład pomieszczeń: część mieszkaniowa niskiego parteru tzw. przyziemie w skład którego wchodzi kuchnia, pokój mieszkalny od strony południowej, spiżarnia, pralnia, kotłownia(magazynek), wejście do tej części budynku zarówno od podwórza jak i wysokiego parteru.Wysoki parter stanowi lokal mieszkalny o pow. 90m2 składający się z holu, wejścia głównego w bezpośrednim dostępem do drogi publicznej następnie 3 jasnych pokoi dziennych, kuchni,łaxienki,spiżarni,kącik wc, podłoga obłożona trwałym parkietem. Budynek mieszkalny cechuje bardzo funkcjonalne rozwiązanie techniczne,może przy odpowiednim zaadoptowaniu służyć dla 2-ch odrębnych rodzin(osobne wejścia). Działka: pow. ok 500m2 wytyczona granicznie, ogrodzona z dostępem z 2-ch stron do drogi powiatowej.Lokalizacja nieruchomości znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z dala od wielkomiejskiego zgiełku i zakładów przemysłowych w otoczeniu zieleni i kompleksu leśnego nadto z niedalekim dostępie do jeziora zalewu goczałkowickiego.Miejscowość w aglomeracji woj. śląskiego w pow.cieszyńskim niedaleko do granicy z Czeską Republiką nadto z łatwym dostępem do pasma górskiego beskidu śląskiego z jego turystycznymi walorami.Nabycie nieruchomości nastąpi bezpośrednio od właściciela bez żadnych umów oraz prowizji ze strony jakiejkolwiek agencji.

  • ul. Podgroble, Zarzecze, gmina Chybie, powiat cieszyński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140 m², 5 pokoi, wybudowany w 1990 roku
  • Działka 500 m²
  • Ogrzewanie miejskie
  • Materiał budowy: cegła, dach: papa, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, szambo, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Zarzecze, Podgroble Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.