Ząbki
ul. Powstańców
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
380 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
9500
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferuję dwupokojowe 40 metrowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Powstańców na osiedlu Kopernik.
Mieszkanie składa się z:
- pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym,
- sypialni
- łazienki
- dużej ponad 6 metrowej loggi
Mieszkanie jasne i słoneczne z widokiem na zielony teren osiedla. Teren osiedla bezpośrednio sąsiaduje z lasem, jest do niego prowadząca furtką, którą możemy wyjść udając się np. Na spacer. Osiedle kameralne, zamknięte, monitorowane z całodobową ochroną. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane pod blokiem znajduje się przystanek autobusowy z którego można dojechać bezpośrednio do metra Trocka. Do ulicy Żołnierskiej kilkaset metrów. W bliskiej okolicy wszystko czego potrzeba do wygodnego i spokojnego życia sklepy spożywcze, fryzjerzy, kosmetyczki, poczta, paczkomat, piekarnie, kawiarnia, bistro itd. Czynsz wynosi około 600 zł przy trzyosobowej rodzinie wraz z zaliczkami na wodę i ogrzewanie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 20 000 złotych. Ogromną zaletą mieszkania umiejscowienie na dużym powierzchniowo osiedlu, gdzie jest miejsce na dwa zamknięte place zabaw dla młodszych i starszych dzieci, boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę nożną. Miejsce idealne do zamieszkania dla młodych rodzin. W cenie mieszkania pozostaje większość wyposażenia, meble, zabudowa stała. Szczegóły do ustalenia. Można od razu się wprowadzać i mieszkać. Mieszkanie dostępne do wydania od 1 października. Założona Księga Wieczysta, brak obciążeń. Można bez problemu starać się o kredyt w Banku. Zapraszam do kontaktu oraz oglądania mieszkania. Pośrednikom nieruchomości dziękuję za współpracę, proszę nie dzwonić. Sprzedaż prywatna.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • parter w bloku
  • Ząbki, ul. Powstańców
  • Balkon, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Ząbki, Powstańców Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.