Zakopane

działka rolna na sprzedaż

Cena
900 000
Powierzchnia
5200
Cena za m²
173
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

ATRAKCYJNE cztery działki rolne w Zakopanem na sprzedaż o powierzchni łącznej 0,5200 ha - 5200 m2,
Dobra lokata inwestycyjna, blisko centrum, Zakopane.
Opis Działek :
1.działka nr 158 w obrębie 105 o powierzchni 0,2238 h (2238m2) widokowa, rolna MPZP Antałówka Koziniec - Wpisana jako 5.R/US tereny rolne
2.działka nr 22/5 w obrębie 82 inwestycyjna o powierzchni 0,1204 h (1204m2) znajdująca się w pobliżu wyciągu przy ul. Galicówka przedłużenie ul. Podhalańskiej - MPZP Bachledzki Wierch ZR-16 (tereny łąk i pastwisk) bezpośrednio przy drodze
3 i 4 .działka 17/2 i 31/2 obręb 110 o łącznej powierzchni 0,1752 h (1752m2) Bory (obok Olczyskiego Potoka), wpisane w MPZP Pardałówka, Balzera ZR-1 i ZL-4 jako tereny łąk, pastwisk i nieużytków oraz tereny lasów cena łączna
CENA do negocjacji.

-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Zamieszczone ogłoszenie ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne.

  • Zakopane, powiat tatrzański
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5200 m².
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zakopane Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.