Mirosławiec

biuro na sprzedaż

Cena
799 000
Powierzchnia
310
Cena za m²
2577
Rok budowy
2007
Ogłoszenie
Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 1 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 2 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 3 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 4 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 5 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 6 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 7 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 8 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 9 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 10 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 11 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 12 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 13 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 14 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 15 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 16 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 17 Biuro Mirosławiec. Zdjęcie 18
Lista zdjęć

Propozycja dla przedsiębiorczych lub amatorów wypoczynku w ciszy, w otoczeniu niczym nie zmąconej przyrod y.

Polecam gotowy do zamieszkania rewelacyjny dom z 2007 roku, posadowiony na przepięknie zagospodarowanej działce w lesie.
W domu (ok 310 m 2 ) znajdziecie Państwo 8 pokoi z łazienkami ( każda z wc i prysznicem) oraz bardzo przestronny living room z aneksem kuchennym. Bezpośrednio ze stylowego salonu wychodzimy na zadaszony markizą taras, na którym wypoczniecie Państwo wśród doskonale utrzymanej zieleni (system nawadniający) i kojącego szumu źródełka.
Na tyłach posesji znajduje się 110 m 2 domek gospodarczy , w którym znajduje się kotłownia z nowoczesnym ekologicznym piecem na holzgas podgrzewającym wszystkie pomieszczenia. Druga część tego budynku została zagospodarowana na mieszkanie typu studio z podgrzewaną podłogą.

Obecni właściciele pozostawiają całe wyposażenie.
Cały teren monitorowany, kolektory słoneczne na dachu, czujki przeciwdymowe, okna pancerne 4-szybowe z termoflotem, dębowe podłogi.
Niezwykła okolica: w pobliżu jezioro leśne, duże możliwości aktywnego wypoczynku....

Zapraszam po więcej informacji i na prezentację !!!                  Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kościanek (licencja nr: 12386)

  • Mirosławiec, powiat wałecki
  • Na sprzedaż biuro o powierzchni 310 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Mirosławiec Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.