Łódź Bałuty
ul. Urzędnicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
250 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
5472
Piętro
1
Rok budowy
1800
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,69 m2 w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji blisko centrum Łodzi. Do rynku bełuckiego i manufaktury 10 min na pieszo. Do placu wolności 23 min na pieszo. Bardzo dobrze skomunikowane (blisko ul Zachodniej) – łatwy dojazd mpk w każde miejsce w Łodzi.
Mieszkanie składa się z dwóch przechodnich pokoi, kuchni i Łazienki. W przedpokoju pojemna antresola. Mieszkanie w cichej okolicy nie słychać tramwaji i ruchu drogowego.
Dostępne media zimna woda i gaz miejski. Ogrzewanie: piec kaflowy, piec na olej zibro oraz grzejniki elektryczne. W Łazience ciepła woda z termy elektrycznej. Na podwórku komórka lokatorska. Okna i drzwi wymienione na nowe. Kamienica w trakcie renowacji. Pełna własność z księgą wieczystą + własność gruntu. Bez zadłużenia.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,69 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1800 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Urzędnicza
  • Osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana przedwczoraj
Łódź Bałuty, Urzędnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.