Pogórska Wola

lokal na sprzedaż

Cena
1 549 000
Powierzchnia
557
Cena za m²
2781
Ogłoszenie
Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 1 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 2 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 3 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 4 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 5 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 6 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 7 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 8 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 9 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 10 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 11 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 12 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 13 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 14 Lokal Pogórska Wola. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Szukasz pomysłu na inwestycje?

Masz niebanalny pomysł?

Chcesz przenieś swój biznes w inne miejsce?

Spokój, cisza i bliskość natury to coś co od zawsze było dla Ciebie ważne?

Doskonale trafiłeś!

Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w podtarnowskiej Pogórskiej Woli pod numerem 355A, składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni ponad dwóch hektarów.

Pierwsza z nich ma powierzchnię 150 arów, jej przeznaczenie według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to teren zabudowy produkcyjnej, magazynowej z podstawowym przeznaczeniem pod obiekty produkcyjne, bazy, składy czy magazyny. Plan poza podstawowym przeznaczeniem dopuszcza m.in. obiekty administracyjno biurowe, zakłady usług samochodowych czy nawet stacje paliw. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem gospodarczym o powierzchni około pięciuset metrów kwadratowych, jego konstrukcja jest stalowa co daje łatwość adaptacji tak niezbędną w zależności od tego jaki będzie Twój pomysł na to miejsce. Całość działki ogrodzona płotem, wymiary to około sześćdziesiąt metrów szerokości oraz dwieście metrów długości. Dodatkiem to tej pokaźnej nieruchomości jest kolejna część, o powierzchni 85 arów, będąca działką rolną, porośnięta krzewami i drzewami.

Ze względu na swoje położenie oraz kształt, ta oferta doskonale sprawdzi się jako miejsce na agroturystykę, pensjonat, ranczo czy stadninę. Świeże powietrze, rozległe tereny zielone, a zarazem bliskość Tarnowa to konkretne argumenty by zainwestować właśnie w tym miejscu!

Działka w pełni uzbrojona, media dostępne to woda oraz prąd (siła) ciągnące się wzdłuż całej długości oraz gaz zlokalizowany w przedniej jej części. Dojazd do posesji drogą nieutwardzoną polną ale co być może ucieszy przyszłego inwestora, gmina w najbliższym czasie planuje jej utwardzenie. Dużym atutem jest to, że mała część działki jest dzierżawiona pod nadajnik telekomunikacyjny, co przynosi niemały i stały dochód miesięczny!

Twój pomysł na przyszłość nie może czekać? Nie czekaj i Ty, umów się na prezentację już dziś!

Agent prowadzący:

Paweł Dziuba

tel. [numer]

Loft 4 Nieruchomości - Pokochaj nowe życie!

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

  • Pogórska Wola, gmina Skrzyszów, powiat tarnowski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 557 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Pogórska Wola Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.