Szczecin Pomorzany

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
375 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
7653
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Pomorzany. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Pomorzany. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Pomorzany. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Pomorzany. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Pomorzany. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Pomorzany. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Pomorzany. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Pomorzany. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze 11 piętrowego bloku. Blok jest niedawno ocieplony, klatki schodowe po remoncie i wymienione windy na nowego typu, domofonem na kod. Na budynku zostały zainstalowane solary które zasilają budynek, oczywiście części wspólne. W niedalekiej odległości od budynku mamy malowniczy park miejscami do spacerowania i do odpoczynku. Jest również plac zabaw dla dzieci. Jeżeli chodzi o infrastrukturę, to praktycznie mamy wszystko na miejscu, szkoły, gabinety lekarskie, różnego rodzaju sklepy i miejsca usługowe. szybki dojazd do centrum jak i wyjazd ze Szczecina.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Zostały wymienione wszystkie okna na plastikowe. Wymieniona cała instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i hydrauliczna w mieszkaniu. Wszystkie ściany zostały wyrównane i położona gładź. Drzwi wszystkie nowe łącznie z drzwiami wejściowymi antywłamaniowymi. W przedpokoju, kuchni, łazience oraz w toalecie na podłodze położone została kafelki, a w pokojach wysokiej klasy panele( AC5). Wszystkie prace zostały solidnie wykonane.

Kuchnia ma całą nową zabudowę wyposażona w okap, kuchenkę elektryczno - gazową i lodówkę. W łazience i toalecie wszystko również jest nowe plus nowa pralka.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ok 3m2 oraz balkon 6 m2 .

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • 3 piętro w 11-piętrowym bloku z windą
  • Szczecin, Pomorzany
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Pomorzany Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.