Mrzeżyno
ul. Letniskowa 1
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
850 000
Powierzchnia
130
Cena za m²
6538
Ogłoszenie
Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 1 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 2 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 3 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 4 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 5 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 6 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 7 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 8 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 9 Lokal Mrzeżyno, ul. Letniskowa 1. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Budynek usługowo-mieszkalny położony w Mrzeżynie, przy ul. Letniskowej/róg Kołobrzeskiej.Przy głównej trasie w kierunku Dźwirzyno/Kołobrzeg, ścieżce rowerowo-spacerowej w tym samym kierunku.
Nieruchomość posadowiona na działce 147m2 przy głównym ciągu komunikacyjnym w kierunku plaży oraz otoczeniu innych obiektów komercyjnych, głównie lokali gastronomicznych, a także ośrodków wczasowych.
W niedalekiej odległości od nowo wybudowanego obiektu Hotel Spa Zalewski.
Obok na samym rogu bardzo atrakcyjna działka, na chwilę obecną możliwość dzierżawy od gminy Trzebiatów (z możliwością dokupienia).

Budynek składa się z parteru i piętra.
Na parterze znajduje się lokal usługowy składający się z sali obsługi, wc, zaplecza socjalnego oraz sali głównej o powierzchni ok 57 m2.
Na piętrze wygospodarowano dwa apartamenty składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz antresoli, każdy o powierzchni ok 25 m2. Budynek jest w całości ocieplony, położony puc, dachówka betonowa na dachu, okna pcv. Ogrzewanie tej nieruchomości pochodzi z pieca 2-obiegowego.

Nieruchomość jest położona w bardzo dobrej lokalizacji co daje możliwość zarobku sezonowego jak i całorocznego.
Można prowadzić w nim działalność zarówno handlową jak i gastronomiczną, a także mieszkać lub wynajmować dodatkowo 2 apartamenty na piętrze.
Na parterze można prowadzić różnego rodzaju działalność np. Punkt apteczny, kwiaciarnie, biuro rachunkowe, sklep lub mala gastronomię.
Sprzedaż z powodów osobistych.

Polecam jako dobrą inwestycję kapitału, gdyż ceny nieruchomości nad morzem rosną z każdym rokiem, a lokali usługowych do kupienia brakuje.
Przez kilka lat prowadzony był w nim całoroczny sklep spożywczo-przemysłowy.
Obecnie wynajęty na działalność gastronomiczną.
Budynek można rozbudować, dobudowując np.kolejne piętro, gdyż zmienione zostały w międzyczasie warunki zabudowy dla tego obszaru.
Zapraszam do kontaktu

  • ul. Letniskowa 1, Mrzeżyno, gmina Trzebiatów, powiat gryficki
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 130 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Mrzeżyno, Letniskowa 1 Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.