Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Jasło Górka
ul. Ignacego Łukasiewicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
150 000
Powierzchnia
70
Cena za m²
2 143
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie 70m w domku 2 pietrowym, w stanie surowym, z garażem i 500m działką.
Domek jest otoczony zielenią i drzewami iglastymi, więc budząc się rano, usłyszysz śpiew ptaków i zobaczysz wiewiórki skaczące po balkonie. Domek ma podłączona wodę, prad, gaz, w środku są częściowe tynki oraz instalacja elektryczna.
Oba mieszkania beda posiadaly osibne liczniki, piece dwufunkcujne, osobne schody zewnetrzne oraz sa przedzielone sciana na schodach.
Bardzo przydatnym dodatkiem do nieruchmości jest kominek wraz z wentylacją kominową. Dodatkowo w cenie jest również garaż (na parterze), pralnia oraz pokoj/warsztat z oknem. Na zewnatrz domu trzeba zrobić elewację, dzieląc koszty z właścicielem drugiego mieszkania w części przypadajacej do mieszkania.
Przez 30 lat nieruchomość miała dach i była pilnowana przez właściciela aby nie powstały żadne zalania czy przecieki z dachu (nowy w 2018), więc ściany budynku sa zdrowe i mocne.
Do sprzedawanego mieszkania należy 1/3 drogi i 500m działka, którą można przeznaczyć w przyszłości na inne cele jak nowy dom lub garaże. Działka znajduje się na drugim końcu całej posiadłości, na 1/2 części wraz z dojazdem od głównej bramy. 4m obwódka na około domu będzie podzielona aktem notarialnym w wyznaczeniem używalności na dwie połowy (przód pod dolny poziom domu, tył z ogrodkiem pod górny poziom domu a dojazd z boku wspolny).

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 70 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1980 roku
  • Jasło, Górka, ul. Ignacego Łukasiewicza
  • Balkon, piwnica, garaż, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do wykończenia, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Jasło Górka, Ignacego Łukasiewicza Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.