Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Namysłów
rynek Rynek
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
120 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
2412
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam własnościowe mieszkanie do remontu w centrum Namysłowa o powierzchni 49,76m2

Nieruchomość położona jest na II piętrze kamienicy w super lokalizacji - centrum miasta, blisko do dworca PKP, dworca autobusowego, kościoła, banku, urzędu, basenu, szkoły itd. W środku ścianki działowe - duży potencjał w aranżacji i możliwości wydzielenia na przykład trzeciego pokoju bądź powiększenia jednego z pokoi. Okna drewniane. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju, salonu, ślepej kuchni oraz łazienki połączonej z wc (nowy junkers gazowy). Dodatkowo piwnica w wielkości ok 6 m2 i komórka na klatce schodowej mogąca służyć za spiżarkę lub graciarnię ;) Ogrzewane było elektrycznie (panele ścienne) na dzień dzisiejszy brak ogrzewania. W lokalu jest podłączony gaz, istnieje możliwość przyłączenia mieszkania do miejskiej sieci ciepłowniczej.
Niski czynsz - około 100 złotych miesięcznie, klatka schodowa czysta. Teren ogrodzony z miejscami postojowymi (brama wjazdowa otwierana na pilot).

Świetna lokalizacja i ogromny potencjał sprawiają, że jest to oferta godna uwagi.

Z racji tego, że lokal jest położony sporą odległość od mojego miejsca zamieszkania możliwość obejrzenia jest w ustalonym terminie raz w miesiącu.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,76 m²
  • 2 piętro w kamienicy
  • Namysłów, rynek Rynek
  • Piwnica
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna drewniane
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Namysłów, rynek Rynek Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.