Szukaj Dodaj

 Purda - dom wolnostojący · 8 pokoi · 292 m²

1 650 000 zł
5651 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
1 650 000 zł 5651 zł / m²
  • Purda, powiat olsztyński
  • Dom wolnostojący o powierzchni 292 m², 8 pokoi, wybudowany w 2010 roku
  • Działka 9700 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Kameralna posiadłość w lesie pomiędzy Szczytnem i Olsztynem, w odległości 220 km od Warszawy, 20 km od Olsztyna i 35 km od międzynarodowego lotniska w Szymanach.

Teren nieruchomości obejmuje ok. 5 ha, w tym minimalistyczny ogród wokół domu, stary las sosnowy oraz trzy stawy, z których największy o powierzchni ok. 2 ha wygląda jak naturalne małe jezioro. Stawy zasilane są wydajnymi źródłami. Posiadają system cyrkulacji oraz regulacji poziomu wody. Oprócz ryb żyją w nich raki szlachetne i błotne. Nad największym stawem znajduje się własna, piaszczysta plaża oraz drewniane pomosty. Powierzchnie nad wodą, ze względu na sprzyjający mikroklimat, zasadowe ph, żyzność gleby i idealne nasłonecznienie nadają się do założenia uprawy lawendy lub amatorskiej winnicy.
Na terenie posesji (podobnie zresztą jak wszędzie wokół…) rosną smardze, prawdziwki, rydze, poziomki, jagody, borówki, maliny i jeżyny.

Dom został wykonany w wysokim standardzie, w nowoczesnym, „designerskim” stylu. Jest funkcjonalny i reprezentacyjny. Wyposażony jest w wiele praktycznych instalacji i rozwiązań, w tym wentylację z rekuperacją, ekonomiczne ogrzewanie podłogowe, odkurzacz centralny, stałe łącze internetowe, etc.
Widoki z okien (na wodę i las) naprawdę zapierają dech…

Okolica jest malowniczo pofałdowana, z licznymi wzgórzami, dolinami i wąwozami. Rozwinięta sieć leśnych dróg sprzyja spacerom, wycieczkom konnym i rowerowym. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się pięć czystych jezior, rzeka oraz wspaniałe lasy Puszczy Napiwodzko- Ramuckiej.

Nieruchomość graniczy z ekskluzywnym kompleksem kilku domów jednorodzinnych - sąsiednie posesje są zadbane, a ich zabudowa ma spójny charakter i nieprzypadkowy układ. Sąsiedztwo jest bardzo spokojne. Niektóre domy użytkowane są jako mieszkalne, pozostałe – wymiennie w weekendy i wakacje. Dzięki temu miejsce cieszy się w pełni kameralną atmosferą i jednocześnie całkowitym bezpieczeństwem posesji.

Więcej informacji prezentujemy na stronie: nawarmii.pl

Oferowana cena dotyczy sprzedaży domu z półwyspem o powierzchni ok. 1 ha - teren zaznaczony żółtym kolorem na załączonym zdjęciu. Przedmiotem sprzedaży może być również część lub całość (ok. 5 ha) gruntu zaznaczonego kolorem czerwonym.

Serdecznie zapraszamy!
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 667 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Purda Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.