Kamień

działka budowlana na sprzedaż

Cena
99 000
Powierzchnia
1100
Cena za m²
90
Ogłoszenie
Działka budowlana Kamień. Zdjęcie 1 Działka budowlana Kamień. Zdjęcie 2 Działka budowlana Kamień. Zdjęcie 3 Działka budowlana Kamień. Zdjęcie 4 Działka budowlana Kamień. Zdjęcie 5 Działka budowlana Kamień. Zdjęcie 6 Działka budowlana Kamień. Zdjęcie 7 Działka budowlana Kamień. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Działka budowlana do sprzedaży.
Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Kamień, gmina Czernichów koło Krakowa. Działka ma powierzchnię 11 arów, jest zabudowana starym domem z nadanym numerem, do wyburzenia. Teren jest płaski z dojazdem drogą gminną utwardzoną - szutrową. Działka znajduje się między domami jednorodzinnymi - niska zabudowa. Woda - wodociąg gminny znajduje się w drodze dojazdowej przy działce a prąd na działce. Okolica spokojna, a jednocześnie blisko centrum miejscowości ze szkołą, przedszkolem, przychodnią i apteką oraz kościołem. W centrum oddalonym około 300 m znajduje się również pętla autobusu komunikacji podmiejskiej do Krakowa - Salwator - około 27 km. W trakcie realizacji sieć gazownicza. Okolica bogata w tereny zielone i trasy rowerowe. Teren nie zalewowy. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.  

  • Kamień, gmina Czernichów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m².
  • Długość: 22 m, szerokość: 42 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kamień Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.