Szczecin Centrum
ul. Potulicka
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
280 000
Powierzchnia
24
Cena za m²
11915
Piętro
1
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Potulicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Potulicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Potulicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Potulicka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Potulicka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Potulicka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Potulicka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Potulicka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie 23,5 m2 z piwnicą 3,04 m2, Szczecin Centrum, Potulicka

Do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 23,5 m² zlokalizowane w centrum Szczecina przy ul. Potulickiej, po kompleksowym remoncie. Klatka schodowa przewidziana do remontu w 2020 r. (jeszcze niezrealizowany).
Mieszkanie zlokalizowane w ocieplonym budynku 4-piętrowym z czerwonej cegły z lat 60-tych na I piętrze, wykonanym w starej technologii, wyciszonym, z doskonałych materiałów, co zapewnia komfort mieszkania. Bardzo dobrze położone, z dostępem do rozwiniętej komunikacji miejskiej i pozamiejskiej: przystanek tramwajowy linii nr 1 i 9 w odległości ok. 50 m; w nocy komunikacja autobusowa zamiast tramwajowej; do dworca PKP i PKS ok. 8 min.; Brama Portowa ok. 15 min. pieszo. W pobliżu uczelnie wyższe: PUM, ZUT, US.
Remont generalny objął wymianę wszystkich przyłączy. Całość została zaprojektowana i wykonana w ciepłych jasnych tonacjach. Farby satynowe zmywalne firmy Beckers. Przyłącze gazowe zostało zlikwidowane (pozostawiono główną rurę w korytarzu). Doprowadzono tzw. siłę. Łazienka w całości nowa, z kabiną. Markowa armatura łazienkowa firm Kludi/Geberit. Nowe drzwi wejściowe do mieszkania (antywłamaniowe) i do łazienki. Nowe grzejniki i termostaty. W przedpokoju włoski gres w kształcie desek. W pokoju i w kuchni panele francuskie w wysokiej klasie ścieralności. W kuchni na ścianach wokół hiszpańskie kafelki pod wymiar do szafek kuchennych. Nowe parapety w pokoju i w kuchni ze spieku w kolorze ecru. Rolety w pokoju na oknie 3-skrzydłowym w kolorze ecru.
W mieszkaniu brak barier dla osoby z ograniczeniami ruchowymi (zlikwidowano progi oraz drzwi do pokoju i kuchni). Mieszkanie zostało wyremontowane przez profesjonalną ekipę budowlaną.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,04 m2.
W budynku brak lokali usługowych, wyłącznie mieszkalne.
Miejsca parkingowe ogólnie dostępne przed budynkiem oraz przy wjeździe do
ul. Sowińskiego.
Mieszkanie idealne zarówno dla studenta jak i dla osoby starszej.
Mieszkanie do wydania od razu.
Czynsz w okresie niezamieszkiwania 174 zł/m-c.

Cena 280.000 zł. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23,50 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Szczecin, Centrum, ul. Potulicka
  • Piwnica
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Centrum, Potulicka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.