Łódź Widzew
ul. Przędzalniana
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
305 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
6 167
Piętro
parter
Rok budowy
1924
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 16 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 17 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 18 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 19 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Przędzalniana. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,46 m w kilkumieszkaniowej kamienicy/willi usytuowanej w środku osiedla, przy ul. Przędzalnianej 106A zarządzanej przez wspólnotę i stanowiącej własność lokatorów wraz z wykupioną od miasta działką na której znajduje się ogród. Teren ogrodzony z bramą na pilota i miejscem parkingowym na terenie oraz komórką. Przy furtce na posesję jak i przy wejściu na klatkę schodową domofon. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada rolety antywłamaniowe podnoszone i opuszczane na pilota. Okna lokalu wychodzą na część posesji z parkingiem oraz na ogród (północ i zachód). Mieszkanie kompletnie wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Do rozważenie ewentualne malowanie choć nie jest ono konieczne. W mieszkaniu znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia robiona na zamówienie z aneksem jadalnym, łazienka, duży pokój dzienny z telewizorem i eleganckimi meblami oraz kompletem wypoczynkowym oraz sypialnia z telewizorem, kompletem mebli, w tym z szafą typu komandor. Na podłogach terakota oraz wysokiej jakości panele podłogowe. Za ogrzewanie oraz ciepłą wodę odpowiada dwufunkcyjny kocioł gazowy znajdujący się w łazience (w perspektywie jest podłączenie do sieci miejskiej). Mieszkanie charakteryzuje się bardzo grubymi murami, które w zimie stanowią dobrą izolację termiczną, a latem zapewniają przyjemną i nie wymagającą klimatyzacji temperaturę. W przeciągu ostatnich kilku lat dokonano kilku znaczących remontów budynku, w tym wymianę dachu oraz remontu przewodów kominowych. Aktualny koszt utrzymania mieszkania to czynsz w kwocie niecałych 500 zł, zaliczki PGNiG w kwocie ok 320 zł płatne co dwa miesiące, energia elektryczna w kwocie ok 70 zł oraz koszt telewizji kablowej w kwocie ok 30 zł. W mieszkaniu znajduje się TV Toya, ale nie ma Internetu. Podłączenie Internetu wymaga jedynie aneksu do obecnej umowy który można podpisać w biurze TV Toya w pawilonie 100 m od posesji. Mieszkanie nie posiada absolutnie żadnych zadłużeń oraz posiada „czystą” księgę wieczystą.
 
Lokal wymaga jedynie gruntownego doczyszczenia, ponieważ stoi pusty od ubiegłego roku. Mieszkanie może być przygotowane do wydania i opróżnione z widocznych podręcznych rzeczy w przeciągu kilku dni.
 
Ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt po godz. 10 rano. Oględziny mieszkania możliwe najlepiej  w godzinach późno popołudniowych. Preferowany kontakt pod drugim numerem: [numer]
 
MIESZKANIE DO SPRZEDANIA WYŁĄCZNIE W OBECNEJ FORMIE TJ. Z WYPOSAŻENIEM

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,46 m²
  • parter w 1-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1924 roku
  • Łódź, Widzew, ul. Przędzalniana
  • Piwnica, ogródek
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, klimatyzacja, pralka, lodówka, kuchenka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Widzew, Przędzalniana Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.