Grzybowo

hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
2 500 000
Powierzchnia
840
Cena za m²
2976
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 9 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 10 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 11 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 12 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 13 Hotel/pensjonat Grzybowo. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Dom wolnostojący ze stołówka położony w Grzybowie. Budynek o pow. 840m/2 budowany w technologii tradycyjnej, przystosowany pod wynajem.

Na parterze znajduje się część mieszkalna właściciela ( 100m/2), duży salon z kominkiem , kuchnia, zabudowana szafa komandor,2 pokoje, wyjście na stołówkę i dodatkowe 4 pokoje pod wynajem z osobnym wejściem z zewnątrz.

Na I kondygnacji znajduje się 9 pokoi (5 pokoi posiada balkon) z własnymi łazienkami i pomieszczenie gospodarcze.

Na II piętrze jest duża świetlica z mini siłownią, 4 Pokoje z łazienkami i duży apartament.

Na podłogach w całym domu terakota i panele, ściany gładzie gipsowe. Łazienki z kabinami prysznicowymi wyłożone glazurą i terakotą.

Działka o pow. 900m/2 zagospodarowana i ogrodzona. Na działce stołówka z miejscami dla 100 osób, murowany grill i plac zabaw dla dzieci.

  • Grzybowo, gmina Kołobrzeg, powiat kołobrzeski
  • Hotel/pensjonat o powierzchni 840 m² na działce o powierzchni 900 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Grzybowo Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.