Gdynia Witomino
ul. Niska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
610 000
Powierzchnia
71
Cena za m²
8592
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2003
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Niska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Bezpośrednia sprzedaż 3-pokojowego mieszkania . Mieszkanie znajduje się w budynku Witawa z 2003 roku , bardzo dobra komunikacja . Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi , salonu z aneksem kuchennym i dużej łazienki z podgrzewaną podłogą i wanną z hydromasażem . Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne , ma dwie duże garderoby . Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe . W cenie mieszkania jest komórka lokatorska znajdująca się na pietrze mieszkania oraz dodatkowo płatne miejsce postojowe w hali garażowej 25 tys .

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71 m²
  • 4 piętro w 11-piętrowym apartamentowcu z windą z 2003 roku
  • Gdynia, Witomino, ul. Niska
  • Balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 5 dni temu
Gdynia Witomino, Niska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.