Szczecin Gumieńce
ul. Ku Słońcu
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
419 000
Powierzchnia
63
Cena za m²
6651
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1998
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Ku Słońcu. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Oferta na wyłączność! Obniżka ceny!
Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położne w okolicy Jeziora Słonecznego na Gumieńcach. W okolicy węzły komunikacyjne, centrum handlowe, lokale usługowe, stacja benzynowa, a także ścieżki spacerowe, rowerowe, siłownia na świeżym powietrzu i boisko. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie powstał w 1998 roku i został wykonany z cegły z ociepleniem. Na posesji parking dla mieszkańców z dwoma bramami na pilota. Powierzchnia tego mieszkania wynosi 63m2 (po podłodze ok. 150m2) i powierzchnia ta jest podzielona na dwa poziomy. Na pierwszym z nich znajduje się przedpokój, pokój dzienny, kuchnia, toaleta oraz schody na drugi poziom, na którym są dwie sypialnie (jedna przechodnia, w bardzo prosty sposób można ustawić ściankę i wydzielić przestrzeń), łazienka z wc oraz przestrzeń zabudowana szafami (garderoba). W salonie i kuchni podłoga drewniana, w pozostałych pomieszczeniach panele. W łazience glazura i terakota nowszego stylu. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej i są wliczone w czynsz, który wynosi ok. 550zł. Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 6m2). Klucze w biurze. Polecam i zapraszam na prezentację.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym budynku z 1998 roku
  • Szczecin, Gumieńce, ul. Ku Słońcu
  • Piwnica
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Gumieńce, Ku Słońcu Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.