Lubiatów

działka budowlana na sprzedaż

Cena
50 000
Powierzchnia
1000
Cena za m²
50
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Lubiatów. Zdjęcie 1 Działka budowlana Lubiatów. Zdjęcie 2 Działka budowlana Lubiatów. Zdjęcie 3 Działka budowlana Lubiatów. Zdjęcie 4 Działka budowlana Lubiatów. Zdjęcie 5 Działka budowlana Lubiatów. Zdjęcie 6 Działka budowlana Lubiatów. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Do sprzedania lokalizacja Lubiatów teren działek budowlanych pięć działek ok 10 arów przeznaczonych na budowę pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub pięciu budynków mieszkalnych i drogi wewnętrznej w pięknym sielskim zakątku oddalonym około 10 minut dojazdu z centrum Legnicy Kanalizacja woda i prąd przy terenie inwestycyjnym w nie dalekiej przyszłości zaplanowano już doprowadzenie sieci gazowej Przeznaczenie zagospodarowanie mini osiedla warunki zabudowy są gotowe do realizacji projektu sprzedaż calego terenu

  • Lubiatów, gmina Złotoryja, powiat złotoryjski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m².
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Lubiatów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.