Łódź Bałuty
ul. Boya-Żeleńskiego 2
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
378 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
7412
Piętro
5 / winda
Rok budowy
1969
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego 2. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem, do remontu/odświeżenia. Można połączyć kuchnie z salonem i zrobić dużą, otwartą przestrzeń, która daje niesamowity efekt. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z cegły. W pokojach na podłogach parkiet, w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo z każdego pokoju jest wyjście na duży balkon. Okna plastikowe, wymienione. Mieszkanie posiada wideo-domofon. Do mieszkania przynależy również piwnica.

W budynku znajduje się winda, suszarnia oraz rowerownia. Na piętrach nie ma pomieszczeń zsypowych, ale tuż przy bloku jest pergola śmietnikowa. Klatki schodowe zadbane. Dookoła mnóstwo terenów zielonych, dosłownie wychodząc z budynku znajdujemy się w parku. Cicha, spokojna okolica, zapewniająca jednocześnie bliskość sklepów, przystanków MPK. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, place zabaw, basen, sklepy ogólnospożywcze, siłownie itd.

Forma posiadania: pełna własność z KW.
Cena do negocjacji.
Kontakt wyłącznie telefoniczny pod numerem tel w godzinach 9:00-18:00.

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, nie ma żadnej dodatkowej prowizji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m²
  • 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1969 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Boya-Żeleńskiego
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: internet, kuchenka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Łódź Bałuty, Boya-Żeleńskiego 2 Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.