Świętochłowice
os. Brzezina
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
352 600
Powierzchnia
71
Cena za m²
4949
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1988
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice, os. Brzezina. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice, os. Brzezina. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice, os. Brzezina. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice, os. Brzezina. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice, os. Brzezina. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice, os. Brzezina. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice, os. Brzezina. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie o powierzchni 71,24 m2 – duże, ciepłe.

W jego skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC osobno, duży balkon (wejście z największego pokoju). Do mieszkania przydzielona jest piwnica.

W pokojach nowe panele. Ściany pokryte gładzią, równe, do odświeżenia. Okna plastikowe. Balkon całkiem wyremontowany w 2020 r. (nowe płytki, balustrada, zadaszenie, elewacja). Przedpokój, kuchnia, łazienka, wc do remontu. Nowe drzwi wejściowe, antywłamaniowe, ciepła klatka schodowa z domofonem. Mieszkanie jest ogrzewane (miejskie centralne ogrzewanie), doprowadzona ciepła bieżąca woda (komfort i bezpieczeństwo wynikające z braku piecyka gazowego podgrzewającego wodę).

Lokal znajduje się w bloku czterokondygnacyjnym po termomodernizacji, w ładnej, zielonej okolicy. Za budynkiem oddzielony pasem zieleni znajduje się nowy plac zabaw dla najmłodszych, boisko oraz pozostała infrastruktura zieleni. Droga osiedlowa wyremontowana z całkowicie nową nawierzchnią, wymienione oświetlenie osiedlowe na ledowe, nowe chodniki i nowe, liczne miejsca parkingowe.

Spokojne osiedle z dużą ilością zieleni zamieszkałe w znacznej części przez młode rodziny z dziećmi.

Bardzo dobra lokalizacja.

Łatwy i szybki dojazd do Katowic, Chorzowa, Bytomia.

W pobliżu: sklepy (m.in. centrum handlowe Atrium, Kaufland), przedszkola, szkoła, kościół, apteka, weterynarz, poradnia stomatologiczna, nowe osiedle Akacjowe, przystanki autobusowe i tramwajowe.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,24 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku bez windy z 1988 roku
  • Świętochłowice, os. Brzezina
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Świętochłowice, os. Brzezina Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.