Zielonki
ul. Widokowa
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Zielonki, ul. Widokowa
Cena
950 000
Powierzchnia
1200 m²
Cena za m²
792
Zielonki · 950 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Zielonki, ul. Widokowa. Zdjęcie 1
Działka budowlana Zielonki, ul. Widokowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 28 500 zł na prowizji pośrednika!

Dzień dobry,

Posiadam na sprzedaż piękną działkę budowlaną, w prestiżowej lokalizacji w centrum Zielonek przy ul. Widokowej. Działka w drugiej linii zabudowy o powierzchni około 12 arów.

Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach 29x40 m. Nieruchomość położona jest przy gminnej drodze asfaltowej po generalnym remoncie (nowa nawierzchnia asfaltowa, drenaż). Wjazd od północy.

Działka położona jest w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się Zespół Szkół w Zielonkach, z dostępem do hali sportowej, kortu tenisowego oraz basenu, a także Urząd Gminy Zielonki, wraz z przystankiem komunikacji miejskiej.

Niewątpliwie sporą atrakcją działki jest również bliskość Północnej Obwodnicy Krakowa. Ukończenie inwestycji planowane jest na 2024 r. Najbliższy zjazd na węzeł został wyznaczony w odległości 1 km od lokalizacji działki, a więc wystarczająco daleko od zgiełku samochodów, a jednocześnie blisko aby w pełni swobodnie korzystać z możliwości szybkiego przemieszczania się bez konieczności stania w korkach w godzinach szczytu.

Działka idealnie ustawna, z doskonałym rozmieszczeniem na strony świata. Wjazd na działkę zlokalizowany jest od strony północnej. Ogród można usytuować z ekspozycją na południe.

Działka oznaczona w MPZP jako „MN” – zabudowa jednorodzinna.

Działka z widokiem na Zielonki.

Kilka słów o gminie:

Gmina Zielonki graniczy na długości 17 km z Krakowem. Spośród otaczających Kraków gmin jest najbliżej położoną od jego centrum. Oddalona w linii prostej od krakowskiego Rynku Głównego o zaledwie 5 km. Gmina Zielonki jest świetnie skomunikowana z Krakowem. Kursuje tu 14 linii autobusowych komunikacji miejskiej. Przez teren gminy przebiega droga krajowa nr 7 w kierunku Warszawy oraz droga wojewódzka nr 794 w kierunku Wolbromia. W trakcie budowy jest również obwodnica Zielonek w kierunku Wolbromia (tzw. Trasa Wolbromska). Gmina jest bardzo dobrze rozwinięta i zurbanizowana. Pod względem infrastruktury do dyspozycji mieszkańców są: szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, przychodnie, kawiarnie, restauracje, a także liczne tereny Zielone. W bezpośrednim sąsiedztwie Gminy znajduje się Ojcowski Park Narodowy. Jest jedną z najlepiej rozwiniętych Gmin w Polsce co często jest potwierdzane poprzez liczne nagrody i wyróżnienia dla lokalnych władz. Bardzo dobre połączenie z Krakowem oraz lotniskiem w Balicach, a także innymi gminami sprawia, że Zielonki są niezwykle atrakcyjną ofertą dla ludzi chcących korzystać z udogodnień dużego miasta, a jednocześnie marzących o własnym domu z ogródkiem z dala od miejskiego zgiełku.

  • ul. Widokowa, Zielonki, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m².
  • Wymiary działki: 29x40 m
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.