Szczecin Pomorzany
ul. Xawerego Dunikowskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
315 000
Powierzchnia
38
Cena za m²
8289
Piętro
8
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Pomorzanach.

Mieszkanie mieści się na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z lat 80-tych na ul. Dunikowskiego (dzielnica Pomorzany). Ma powierzchnie 38m2 i rozkłada się na dwa pokoje, łazienkę, przedpokój, kuchnie.

Okna od strony zachodniej zapewniają wysokie nasłonecznienie do późnych godzin popołudniowych. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania, a w przypadku zakupu inwestycyjnego, przystosowane do najmu. Dzielnica jest uwielbiana przez studentów z uwagi na bliskość uczelni. W sąsiedztwie mieszkania znajdziemy wszystko, co niezbędne: sklepy (duże, małe), żłobki, przedszkola, szkoły, plac zabaw, boisko, park, szpital, przychodnie, banki. Przed blokiem są ogólnodostępne miejsca parkingowe. Okolica bardzo spokojna i przyjemna. Dobra komunikacja: autobusy dzienne i nocne oraz tramwaje.

Zapraszam do oglądania.
(dla zdecydowanych klientów gotówkowych możliwość negocjacji ceny)

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
  • 8 piętro w 10-piętrowym bloku
  • Szczecin, Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego
  • Możliwość dokupienia garażu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Szczecin Pomorzany, Xawerego Dunikowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.