Olkusz
ul. Marii Konopnickiej
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
280 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
4643
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1982
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Olkusz, ul. Marii Konopnickiej. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Właściciel sprzeda zadbane, przytulne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnym i zielonym otoczeniu (osiedle Młodych). Mieszkanie o powierzchni 60,3 m2 znajduje się w Olkuszu przy ulicy Konopnickiej na 4 piętrze w niskim bloku, który został oddany do użytku w 1982 roku. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokojów, w tym dużego jasnego salonu z balkonem, do którego dociera w ciągu dnia dużo słońca. Mieszkanie jest funkcjonalne, a pomieszczenia jasne i ustawne.
W pobliżu mieszkania znajdują się liczne sklepy (w tym Lewiatan, Żabka, Stokrotka), poczta, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, jak również park, boisko do gry w piłkę nożną oraz siłownia na świeżym powietrzu. Jedynie 100 metrów do najbliższego przystanku, z którego można dojechać komunikacją do centrum miasta, jak również Krakowa oraz Katowic. W pobliżu bloku znajduje się wiele dostępnych miejsc parkingowych, dzięki czemu nie traci się dużo czasu na zaparkowanie pojazdu, niezależnie od pory dnia.
W skład mieszkania wchodzi:
- osobna, jasna i w pełni wyposażona kuchnia: lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa, meble w zabudowie (6 m2),
- duży salon z wyjściem na balkon (25 m2)
- 2 pokoje (obydwa po 10 m2)
- oddzielna łazienka z wanna (3 m2)
- oddzielna toaleta (1,5 m2)
- duży przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica (6 m2), w której można bezpiecznie przechowywać rower, narzędzia oraz inne elementy. Blok przeszedł termomodernizację w 2016 roku. Atrakcyjna okolica dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, ponieważ w odległości 100 m od mieszkania znajduje się piękny i rozległy las iglasty, który pozwala się wyciszyć oraz dotlenić świeżym powietrzem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub indywidualnej adaptacji w zależności od własnych potrzeb.
Dodatkowe informacje na temat mieszkania:
- centralne ogrzewanie miejskie z podzielnikami ciepła
- ciepła woda z sieci miejskiej
- odrębna własność z księgą wieczystą (bez żadnych obciążeń).
- średni miesięczny czynsz wynosi około 700 zł (w tym zaliczka na wodę ciepłą i zimną, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, fundusz remontowy, opłata za wywóz śmieci)
- wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu nastąpiła w 2018 roku.
Ogłoszenie od osoby prywatnej. Zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,30 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1982 roku
  • Olkusz, ul. Marii Konopnickiej
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 3 dni temu
Olkusz, Marii Konopnickiej Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.