Zakopane Antałówka
ul. Smrekowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
776 000
Powierzchnia
35
Cena za m²
22171
Piętro
parter
Rok budowy
2015
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane Antałówka, ul. Smrekowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane Antałówka, ul. Smrekowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane Antałówka, ul. Smrekowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane Antałówka, ul. Smrekowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane Antałówka, ul. Smrekowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane Antałówka, ul. Smrekowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane Antałówka, ul. Smrekowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane Antałówka, ul. Smrekowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania w pełni wykończony i umeblowany w wysokim standardzie apartament składający się z salonu połączonego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Dodatkowym plusem jest duży balkon/ponad 14m2/ z pięknym widokiem. Apartament znajduje się na parterze budynku z 2015r.Świetna lokalizacja do większości atrakcji Zakopanego. Położony jest na zboczu Antałówki z widokiem na zbocze Gubałówki i Kotelnicę oraz wyciąg narciarski na Harendzie. W pobliżu budynku miejsce do grilowania ze stołem biesiadnym i ławami. W odległości ok.300m dworzec PKP i PKS, przystanki busów, 1500m /12-14minut pieszo/ do centrum Zakopanego /Krupówki/, 800m. Aquapark, 200m.stoki narciarskie Antałówka. Przy apartamencie parking zewnętrzny. Cena obejmuje apartament w pełni umeblowany, z kominkiem i wyposażeniem. Założona odrębna księga wieczysta. Pewna inwestycja, zwrot kapitału i gwarancja wypoczynku przez cały rok.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m²
  • parter w apartamentowcu z 2015 roku
  • Zakopane, Antałówka, ul. Smrekowa
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Zakopane Antałówka, Smrekowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.