Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Pruszków
ul. Adama Mickiewicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
230 000
Powierzchnia
31
Cena za m²
7 208
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1939
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Mieszkanie 2 pokojowe w odnawianym budynku w Pruszkowie. Planowane oddanie do stanu deweloperskiego pod koniec lutego 2021.
Budynek jest gruntownie odnawiany wewnątrz i na zewnątrz - nowe okna, piony, kotłownia, podłogi, ściany, sufity. Planowane zakończenie robót w budynku i elewacji w listopadzie 2020.
Mieszkanie będzie miało założoną KW. Istnieje również możliwość wykupienia miejsca postojowego naziemnego za 10 tyś. zł.
Mieszkanie znajduje się przy przystanku autobusowym, 2 przystani do stacji PKP, SKM dotrzemy do centrum Warszawy w 25 minut. Samochodem wjedziemy na Al. Jerozolimskie w 2 minuty.
Zapraszam do zakupu na potrzeby własne lub inwestycyjnie.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,91 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku z 1939 roku
  • Pruszków, ul. Adama Mickiewicza
  • Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Pruszków, Adama Mickiewicza Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.